Alameda Research, афілійована з FTX, подає до суду на Grayscale через інвестиції в криптовалюту, що додає проблем для Digital Currency Group – що відбувається?

Pixabay / Level17Design

В останній відчайдушний крок до «максимізації відшкодування» Alameda Research подала позов проти Grayscale Investments.

The позов стверджує, що Grayscale стягує «надмірно високу плату за управління». І назвав генерального директора Grayscale Майкла Зонненшайна, оскільки він звинуватив Grayscale у «неналежному запобіганні викупам».

Grayscale управляє фондами, що торгуються поза біржами, — Bitcoin Trust (GBTC) і Ether Trust (ETHE).

Обидва підлягають сплаті 2% річної комісії за управління (галузевий стандарт США ETF становить 0,54% згідно з даними Bloomberg).

Акредитовані інвестори можуть вносити біткойни або ефіріуми, щоб отримати акції трасту (відтінки сірого також полегшують адаптацію фіатних операцій).

Alameda заявила, що володіє акціями GBTC і ETHE на суму 290 мільйонів доларів, що становить 3% і 2% відповідних трастів на кінець 2022 року.

Опальна фірма стверджує, що частка акцій зросте до 540 мільйонів доларів, якщо Grayscale викупить зелене світло.

Викупи GBTC продовжують спричиняти блокування

Але керівне положення GBTC забороняє інвесторам продавати свої акції протягом шести місяців після інвестування.

Довгий час трасти Grayscale торгували зі значним дисконтом до BTC і ETH, через що інституційні інвестори накопичували великі суми капіталу.

GBTC зараз торгується на рівні -42,11% знижка до вартості чистих активів.

Фірма поки що відкладала викуп протягом дисконтного періоду, оскільки продовжує шукати конвертацію GBTC та ETHE у спотові фонди ETF.

Це пов’язано з побоюваннями, що викуп може мати величезний вплив на розвиток цін на біткойн і операційне майбутнє Grayscale.

Однак спроба конвертації ETF минулого року була відхилена, а сама Grayscale зараз подає позов проти SEC.

Відтінки сірого звертаються до суду у справі ETF

Grayscale відповів на позов Alameda, назвавши його «помилковим». Заява зроблена напередодні усних аргументів (сьогодні – 7 березня) у справі Grayscale проти SEC.

Генеральний директор Майкл Зонненшайн випустив заяву на захист рішень і звинувачень Grayscale.

«Відтінки сірого були прозорими в наших зусиллях отримати схвалення регулятора для перетворення GBTC в ETF», — йдеться в ньому.

“[An ETF is] результат, який, безсумнівно, є найкращою довгостроковою структурою продукту для інвесторів Grayscale.

«Ми зберігаємо впевненість у здоровому глузді, переконливих правових аргументах, які завтра розглядатимуться в Апеляційному суді округу Колумбія.

Alameda Research приєднується до лав судових позовів GBTC

Це далеко не перший випадок, коли компанія Grayscale була об’єктом судового позову – можливо, через судові спори з «акредитованими» клієнтами.

У січні Osprey Funds оголосили про позов проти Grayscale. У справі стверджувалося, що Grayscale проводила «неправдиву та оманливу рекламу» для GBTC.

І це сталося після попереднього випадку наприкінці минулого року.

Конкуруюча фірма Osprey – Fir Tree Capital Management – ​​стверджує, що роздрібні інвестори GBTC постраждали від «недружніх дій Grayscale щодо акціонерів» у переслідуванні ETF.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини