Air Canada Cargo і Emirates SkyCargo домовилися про розвиток мереж

ПРЕС-РЕЛІЗ

МОНРЕАЛЬ, 10 лютого 2022 р – Air Canada Cargo та Emirates SkyCargo підписали Меморандум про взаєморозуміння (MoU), щоб надати більше переваг своїм клієнтам авіаперевезень у всьому світі.

Меморандум про взаєморозуміння, який базується на стратегічному комерційному партнерстві авіакомпаній, оголошеному минулого року, був підписаний у штаб-квартирі Emirates у Дубаї, ОАЕ, Набілом Султаном, старшим віце-президентом підрозділу Emirates Cargo, і Метью Кейсі, комерційним директором Air Canada Cargo.

Згідно з умовами Меморандуму про взаєморозуміння, Air Canada Cargo та Emirates SkyCargo тісно співпрацюватимуть над низкою ініціатив, які включають розширення варіантів міжлінійних перевезень вантажів і угод про блокування космосу, до отримання будь-яких необхідних дозволів регуляторних органів. Ці удосконалення мають на меті запропонувати клієнтам вантажних перевезень обох авіакомпаній доступ до більшої пропускної здатності в більшій об’єднаній глобальній мережі.

Air Canada Cargo матиме доступ до високочастотної дистриб’юторської мережі Emirates SkyCargo через регулярні пасажирські рейси Emirates до понад 140 напрямків у всьому світі, а також додаткову місткість, яку пропонують 11 вантажних суден, які зараз є у флоті Emirates. Натомість SkyCargo матиме доступ до понад 60 міст Канади та понад 150 міст на п’яти континентах через Air Canada Cargo завдяки парку вантажних літаків Boeing 767 і місткості регулярних пасажирських рейсів Air Canada.

Обидві авіакомпанії мають особливий досвід обробки унікальних вантажів, таких як обладнання для буріння нафти та газу, автомобільні запчастини та фармацевтичні препарати на своєму спеціальному парку вантажних і пасажирських літаків.

«Ми раді подальшому зміцненню наших вантажних відносин з Emirates SkyCargo. Ця угода дає змогу обом перевізникам тісніше співпрацювати, щоб оптимізувати наші відповідні вантажопідйомності та вантажопідйомність у кожній із наших розгалужених і взаємодоповнюючих глобальних мереж. Клієнти отримають вигоду від цієї додаткової синергії, маючи доступ до ще більшої кількості варіантів, пунктів призначення та спрощеної обробки під час доставки по всьому світу», – сказав Метьє Кейсі, комерційний директор Air Canada Cargo.

«Emirates SkyCargo прагне бути провідним гравцем у світовій індустрії вантажних авіаперевезень, надаючи нашим клієнтам найвищі стандарти продуктів і послуг. Співпраця з Air Canada Cargo запропонує нашим клієнтам додаткову цінність завдяки швидшому досягненню нових пунктів призначення в Канаді через наші шлюзи в Торонто та США», – сказав Набіл Султан, старший віце-президент підрозділу Emirates Cargo.

З моменту оголошення про стратегічне партнерство у 2022 році Emirates і Air Canada уклали угоду про спільне використання пасажирських кодів, яка охоплює 46 напрямків у Північній Америці, на Близькому Сході, в Азії та Африці, а також запустили партнерство в програмі лояльності, щоб дозволити учасникам Aeroplan і Skywards заробляти та використовувати милі та бали на всіх рейсах, які виконують Air Canada та Emirates відповідно.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини