ACS відіграє важливу роль у надсиланні допомоги постраждалим від землетрусу

Провідна чартерна компанія Air Charter Service організувала численні чартери пасажирських і вантажних літаків до Туреччини та Сирії для транспортування пошуково-рятувальних команд з усієї Європи, а також необхідної гуманітарної допомоги для постраждалих від руйнівних землетрусів минулого тижня. Перший з його рейсів прибув у вівторок вранці з Іспанії, а уряд Великобританії прибув пізніше того ж дня.

Рано вранці в понеділок, 6тис У лютому на півдні Туреччини, поблизу міста Газіантеп, неподалік від турецько-сирійського кордону, стався землетрус магнітудою 7,8. Буквально через кілька годин другий підземний поштовх магнітудою 7,5 вразив країну лише за 80 миль на північ від першого. Обидва землетруси завдали значних збитків і наразі забрали понад 40 000 життів.

Бен Дінсдейл, директор урядових і гуманітарних служб ACS, сказав про ситуацію: «Ми почали отримувати дзвінки як від урядів, так і від неурядових організацій пізно вранці минулого понеділка. Після деяких досліджень ми встановили, що найближчий до епіцентру аеропорт Газіантеп, на щастя, все ще повністю функціонував. Це було ідеально для пошуково-рятувальних команд, але це означало, що він дуже швидко стане надзвичайно завантаженим і на той час мав обмежене вантажне обладнання, тому це був не найкращий вибір для наших перших кількох вантажних чартерів. Адана, однак, мала більше місця, а також доступний високонавантажувач, а Дамаск у Сирії також мав хорошу доступність завантажувального обладнання.

«У вівторок вранці у нас був перший представник на землі в аеропорту Газіантеп, який спостерігав за прибуттям нашого першого рейсу – чартерного Airbus A330-200 з Німеччини, на борту якого перебувала пошуково-рятувальна група. Пізніше того ж дня перша пошуково-рятувальна група Управління закордонних справ, у справах Співдружності та розвитку Великобританії, включаючи собак, прибула до постраждалих районів на борту іншого Airbus A330-200, який також перевозив життєво важливий вантаж у своєму багажному відсіку.

«Поки що ми мали кілька літаків, які приземлилися в Газіантепі з пошуково-рятувальними групами з усієї Європи. Наприкінці минулого тижня ми почали літати вантажними чартерами, перший з яких прибув до Адани з Іспанії в четвер на Boeing B747-400, перевозячи цілий польовий госпіталь. З тих пір ми організували численні чартери на літаках, включаючи Іл-76, B737, B747, B757 і B777, в Адану і Дамаск, а також по одному на авіабазу Інджирлік у Туреччині та Алеппо, Сирія.

«Те, що хтось був на місці в Ґазіантепі так швидко після першого землетрусу, дуже допомогло нам у координації пасажирських чартерів, а також повідомило нам, що вантажівка на головній палубі прибула зі Стамбула. Йому довелося спати в самому аеропорту, і він був готовий допомогти з усіма нашими рейсами в будь-яку годину дня. Оскільки багато вантажних рейсів зараз прямують до Адани, ми також привезли когось, щоб наглядати за всім там».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини