Accelya розширює цифрові пропозиції Virgin Atlantic Cargo за допомогою нової платформи

ПРЕС-РЕЛІЗ

  • Інтегрована вантажна платформа FLX від Accelya є ключовою опорою цифрової трансформації Virgin Atlantic Cargo, оскільки вона прагне розвивати свою пропозицію вантажних перевезень Voyager.
  • Нова система Voyager 7 на базі Accelya дозволить Virgin Atlantic Cargo запропонувати стратегію мультидистрибуції, включаючи власний веб-сайт, сторонні торгові майданчики та прямих експедиторів.
  • Успішна реалізація є ключовою віхою в довгостроковому партнерстві Virgin Atlantic Cargo з Accelya.

Лондон, Великобританія, 16 лютого 2023 р.: Accelyaпровідний світовий постачальник технологічних рішень для туристичної індустрії, оголосив, що тепер працює над Voyager компанії Virgin Atlantic Cargo, її корпоративною платформою управління вантажами.

Ця система нового покоління, яка отримала назву Voyager 7, покладається на вантажну платформу Accelya FLX Cargo Platform для прискорення цифрової трансформації авіакомпанії та запропонує стратегію мультидистрибуції, яка включає власний веб-сайт, сторонні торгові майданчики та пряму інтеграцію експедитора.

Успішне впровадження платформи FLX Cargo Platform є новою віхою в довгостроковому партнерстві технічного провайдера з Virgin Atlantic Cargo, яка трансформує свою технологічну інфраструктуру для підтримки та збільшення обсягів, захищених під час пандемії.

Завдяки новій платформі, яка є частиною загальної програми оцифрування авіакомпанії, Virgin Atlantic Cargo може запропонувати диференційовану продукцію та покращити клієнтський досвід відповідно до свого всесвітньо визнаного бренду.

Рішення FLX Cargo від Accelya оцифровує кожен аспект процесу бронювання вантажу – від пропозиції до розрахунку – забезпечуючи перевізнику більший комерційний і операційний контроль, включаючи контроль над його каналами розподілу.

«Успішне впровадження нашої вантажної платформи FLX є яскравим прикладом нашої довготривалої та плідної співпраці з командою Virgin Atlantic. З самого початку цього проекту ми зіткнулися зі стислими термінами завершення, і завдяки наполегливій роботі та співпраці обох команд ми змогли виконати проект вчасно», – прокоментував Ендрю Вілкок, директор з доходів Accelya. «Для нас велика честь підтримувати авіакомпанію в її незмінній прихильності до цифрової трансформації, оскільки вона продовжує надавати своїм клієнтам виняткові, найкращі на ринку послуги з перевезення вантажів».

«Я радий, що Virgin Atlantic Cargo розширила партнерство з Accelya. Групи впровадження програми надзвичайно добре попрацювали разом, допомогвши вчасно та в рамках бюджету впровадити дуже складну ІТ-систему», – додав Філ Вордлоу, керуючий директор Virgin Atlantic Cargo. «Можливості, які надає нова система, означають, що нас також чекають додаткові захоплюючі розробки, включаючи запровадження нашої власної можливості онлайн-бронювання. Ми з нетерпінням чекаємо на підтримку Accelya в подальшому розвитку системних можливостей, допомагаючи залишатися в авангарді систем управління вантажами та завжди відповідати потребам наших клієнтів».

Завдяки Voyager 7 і його новій розширеній бібліотеці API Virgin Atlantic Cargo має можливість створювати, оптимізувати та розповсюджувати пропозиції, керувати життєвим циклом замовлень, а також здійснювати операції всієї мережі та пристроїв навантаження (ULD).

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини