45 мільйонів доларів у біткойн-лонгах знищено, оскільки ціна ненадовго впала нижче 29 тисяч доларів – ось куди прямує BTC далі

Bitcoin / Джерело: Adobe

За даними CoinGlass.com, у понеділок було ліквідовано довгі позиції на ринку ф’ючерсів на біткойн (BTC) із залученням кредитного плеча на суму 41,5 мільйона доларів, що стало другим за величиною щоденним обсягом довгострокових ліквідацій цього місяця.

Сплеск тривалих ліквідацій стався, коли біткойн впав майже на 3,5% до нових місячних мінімумів нижче 29 000 доларів.

The BTC спотова ціна минулого разу перевищувала 29 000 доларів США, а криптоінвестори/трейдери зафіксували прибуток після вражаючих показників цього року на тлі відсутності нових позитивних каталізаторів для подальшого зростання ринку біткойнів.

Обережно напередодні цього тижня Оголошення про політику Федеральної резервної системи США (у середу) та базова інфляція PCE у США (у п’ятницю) також можуть відігравати роль у зниженні, як і свіжі негативні заголовки, пов’язані з Binanceнайбільший у світі криптовалюта обмін.

Згідно Карта ліквідації біткойн-біржі CoinGlass.comнаступна хвиля довгих позицій буде знищена, якщо Bitcoin впала нижче 28 500 доларів США.

Відповідно до графіка CoinGlass.com, кредитне плече довге біткойн позиції вартістю майже 500 мільйонів доларів можуть бути закриті до того, як BTC досягне 28 400 доларів.

Але ведмедям не варто сильно хвилюватися, начебто біткойн раптово знову піднявся до середини 29 000 доларів, це могло спровокувати шорт-сквіз, із загрозою припинення коротких позицій із кредитним плечем на суму понад 600 мільйонів доларів, якщо ціна BTC знову підніметься до 29 600 доларів.

Ось куди біткойн (BTC) може піти далі

Незважаючи на падіння біткойна в понеділок, інвестори залишаються оптимістичними щодо найближчої траєкторії розвитку криптовалюти.

Принаймні, це висновок, дивлячись на те, як біткойн ринки опціонів оцінюються.

25% дельта-перекос опціонів на біткойни, термін дії яких закінчується через сім днів, був останнім часом близько 1,25, згідно з даними, представленими Блокщо свідчить про те, що інвестори все ще платять премію за опціони колл, термін дії яких закінчується через сім днів, порівняно з еквівалентними опціонами пут, що знижуються.

25% дельта-перекос опціонів, термін дії яких закінчується через 30, 60, 90 і 180 днів, тим часом знаходиться на ще вищих рівнях між 2 і 6, що свідчить про те, що інвестори опціонів залишаються впевненими в тому, що короткострокова траєкторія біткойна залишається переважно вгору.

Ця точка зору добре поєднується з технічними прогнозами біткойна, які залишаються загалом позитивними.

Хоча цього тижня ціна BTC ризикує опуститися нижче своєї 50-денної ковзної середньої трохи вище 29 000 доларів, що відкриє двері для випробування підтримки в районі 28 500 доларів у формі максимумів кінця травня та 100 DMA, біткойн наближається до сильного довгострокового рівня опору.

Це висхідний тренд, який почався наприкінці 2022 року і постійно підтримував цінову дію до цього року.

Зважаючи на те, що цьоготижневе засідання ФРС навряд чи призведе до надто сильного протидії ставкам, що цьоготижневе підвищення буде останнім у циклі від центрального банку, і враховуючи те, що біткойн все ще отримує користь від попутного вітру підвищеного інституційного інтересу після минулорічної серії спотових заявок на біткойн ETF від важковаговиків Уолл-стріт, аргумент для прориву нижче цьогорічного висхідного тренду зараз не надто вагомий.

Будь-яке падіння до середини 28 000 доларів, ймовірно, розглядатиметься як хороша можливість для покупки біткойна багатьма довгостроковими биками.

Відмова від відповідальності: крипто — це клас активів із високим ризиком. Ця стаття надається в інформаційних цілях і не є порадою щодо інвестицій. Ви можете втратити весь свій капітал.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини