Монета XRP. Джерело: Adobe

Справи не виглядають добре для XRP. Принаймні, це з технічної точки зору. Щодо поточного позову Ripple проти Комісії з цінних паперів і бірж США, яка звинуватила глобальну компанію з криптовалютних платежів у продажу XRP як незареєстрований цінний папір, ніхто не знає, що станеться. Очікується, що до кінця цього кварталу суддя, який розглядає справу, ухвалить рішення про те, чи буде справа передана до суду чи ні, і XRP бики сподіваються, що Ripple зможе змусити SEC досягти врегулювання.

Що стосується технічних показників XRP, то падіння криптовалюти, яке триває після того, як у січні вона опублікувала річні максимуми в районі 0,43 долара США, підвищує перспективу повторного тестування мінімумів 2022 року в районі 0,30 долара США. XRP/USD востаннє переходив із власника в середині $0,36s, знизившись ще більш ніж на 2,0% у понеділок, в результаті чого втрати за місяць склали майже 10%. Цінові прогнози тому стають більш песимістичними.

XRP падає разом із більш широкий ринок криптовалютяка обтяжена занепокоєнням щодо Останні регуляторні заходи SEC проти емітента стейблкойнів BUSD Paxos. Зростання криптовалюти було обмежено спадним трендом з вересня минулого року, і відтоді двічі досягало дна в районі 0,30 долара. Повторення історії, схоже, може бути на картах.

Криптоексперти дають свої прогнози ціни XRP

Прогноз середньої ціни XRP від ​​групи з 55 фінтех-експертів, опитаних Finder.com наприкінці грудня, передбачає, що XRP сягне 3,81 долара в 2025 році, якщо Ripple досягне сприятливого результату в своєму позові проти SEC (тобто суддя відхилить справу, буде досягнуто врегулювання). або Ripple забезпечує повну перемогу). Якщо Ripple досягне несприятливого результату, то до 2025 року вона зросте до трохи менше $1,0, згідно з прогнозом середньої ціни, наданим членами комісії.

За словами Крейга Кобба з Tradercobb.com, одного з експертів, опитаних Finder.com, «крипторинок любить стрибати на перемогу, і XRP, виграючи свою справу на ведмежому ринку, ймовірно, спричинить стадний менталітет, який підвищить ціну цього старого -монета шкільна десятка». Панель розділилася щодо того, чи сприятливий час купувати XRP, тримати його чи продавати.

27% сказали, що XRP – це покупка, 38% – утримання, а 36% – продаж. Finder.com процитував Мартіна Фройлера, генерального директора Morpher, який сказав, що якщо Ripple виграє, «це буде величезна перемога для всієї криптоіндустрії». Фройлер дав одне з найбільш оптимістичних прогнозів щодо ціни, орієнтуючись на 5 доларів до 2025 року, якщо XRP переможе над SEC.

Чи не пізно купувати XRP?

Питання чи так запізно купити актив ніколи не є правильним питанням. Відповідь завжди: ніколи. Правильне питання полягає в тому, чи варто купувати актив чи ні. І це залежить від того, як інвестор оцінює свою довгострокову цінову перспективу.

Якщо на основі ваших власних досліджень ви вважаєте, що XRP, імовірно, суттєво зросте в ціні в поточні роки, можливо, варто купити. Якщо ні, то тримайтеся подалі.

Купуйте LUNC зараз

Варто розглянути альтернативи XRP

Як обговорювалося вище, найближча перспектива XRP неоднозначна. Трейдери, які шукають швидких прибутків, можуть віддати перевагу розгляду інших високопотенційних токенів, таких як ті, що продаються в передпродажі, обіцяючи перспективні криптопроекти. Ми переглянули деякі з найкращих кандидатів у цьому списку 15 найкращих криптовалют на 2023 рік, проаналізований КриптоНовини Команда Industry Talk.

Список оновлюється щотижня новими альткойнами та проектами ICO.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.