Суперники чекають наслідків, оскільки внутрішня політика перешкоджає інтеграції Ceva/Bolloré

Фото: CMA CGM Group

Керівництво Ceva Logistics незадоволене: інтеграція з Bolloré Logistics, оголошена минулого тижня з новини про реструктуризаціюстворює головний біль для менеджерів, стурбованих втратою роботи, повідомив інсайдер.

Але внутрішня боротьба також створює можливості для менших суперників.

«Щодо інтеграції, найбільшою проблемою є політика», — зазначило джерело Ceva. «У нас є дві команди лідерів, які борються за посади, тому політика та внутрішня боротьба справді вийшли з-під контролю.

«Дві компанії все ще працюють окремо, на цьому етапі ми працюємо в двох різних системах і працюємо в різних офісах. Однак скоро все почне змінюватися.

«Оскільки ми змушені об’єднатися, кожен намагається захистити свої робочі місця та команди, звідси політика, погана культура та середовище.

«Ми всі знаємо, що наближаються великі скорочення, тому зараз дуже непрості часи, і це впливає на наших співробітників і клієнтів».

За даними, виділеними в Loadstar Premium, Ceva Logistics має 110 000 співробітників, тоді як DSV має близько 74 000 – і її ebitda, у найкращому випадку, приблизно вдвічі вища, ніж у Ceva. Через це обіцянка власника CMA CGM не скорочувати штат виглядає неправдоподібною.

Представник океанської судноплавної компанії розповів Loadstar в березні: «CMA CGM зобов’язується не скорочувати робочі місця у зв’язку з угодою Bolloré Logistics принаймні протягом року. Крім того, CMA CGM збереже всі соціальні пільги (для персоналу) протягом щонайменше трьох років».

Але інсайдер сказав: «Попереду ще більше структурних змін і, безумовно, значні скорочення.

«Інтеграція не пройшла гладко, як ви очікували, і, так, звичайно, будуть значні скорочення робочих місць. Вони постійно скорочують.

«Політика ще ніколи не була гіршою. Коли угода була укладена, існувала «секретна угода», згідно з якою керівництво Bolloré залишатиметься на вищих посадах, що, звичайно, не підходить для працівників Ceva. Однак досі цього не сталося, що породжує багато політики».

Інсайдер додав: «Це дуже складне середовище для роботи. Ceva завжди була дуже політичним місцем, але після того, як стала власністю CMA, ситуація значно погіршилася».

Вони додали, що це вплинуло на клієнтів і що обсяги в Ceva скорочуються.

Інший експедитор із меншої компанії сказав, що махінації великих експедиторів створюють нові можливості.

«Я просто сиджу осторонь, спостерігаючи, як вони знищують себе та свою клієнтську базу, з кривою усмішкою радості. Кому потрібні продавці, коли вони так себе поводять?

«Вони звернені всередину з їхньою енергією та зусиллями та внутрішніми проблемами, стосунками (або їх відсутністю) і «у кого найбільший член?» підхід принесе дивіденди таким гнучким, меншим, місцевим або регіональним гравцям, як ми».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини