Джерело: Unsplash

Вороже поглинання може початися для децентралізованих фінансів (DeFi) ресурсу DefiLlama, оскільки було виявлено внутрішню розбіжність між ключовими членами команди.

Кілька анонімних користувачів Twitter стверджують, що внутрішня розбіжність пов’язана із запуском токена для DefiLlama під назвою LLAMA, який має бути запущено вищим керівництвом DefiLlama без підтримки ключових співробітників.

Новиною про запуск форка та токена вперше поділився в Twitter анонімний розробник DefiLlama 0xngmi, який сказав, що новий токен «не представляє нас». Він також припустив у тому ж твіттері, що форк був результатом дій однієї людини:

Пізніше в гілці 0xngmi сказав, що команда розробників, яка створила DefiLlama, вирішила залишити оригінальний проект і перейти до нового розгалуженого проекту.

«НЕ ДОВІРЯЙТЕ ЖОДНОМУ ПОВІДОМЛЕННЮ АБО ТОКЕНАМ ВІД @Defillama або Defillama.com», — написав він, зазначивши, що ці два канали тепер контролюються особою, яка хоче запустити токен.

Анонімний розробник пояснив, що відтепер користувачі повинні використовувати llama.fi з ідентифікатором Twitter @llamadotfi. Це нова платформа, яка відокремилася від DefiLlama розробниками, «які створили сайт, який ви всі знаєте та любите», — написав він.

Підтримуючи 0xngmi, користувач Twitter Tendeeno, який заявив, що є розробником пов’язаних проектів під брендом Llama, сказав, що 0xngmi «принаймні на 90% відповідає за успіх [DefiLlama] сьогодні».

Він також пояснив, що співзасновник DefiLlama сказав, що токен LLAMA буде запущено «з або без схвалення одного члена команди DL», і сказав, що це є причиною того, що це розглядається як «вороже поглинання».

DefiLlama — це платформа для відстеження показників DeFi, включаючи ціни токенів, обсяги торгів і загальну заблоковану вартість (TVL) на різних протоколах DeFi. Платформа є частиною колективу розробників Llama Corp. і стверджує, що має понад 10 мільйонів користувачів щомісяця.