Профспілка закликає до нових «попереджувальних страйків» у портах Німеччини під час відновлення переговорів

Гамбург. Фото: © Kay Fritsch | Dreamstime.com

Німецька профспілка ver.di закликала своїх членів взяти участь у «попереджувальних страйках», які загрожують паралізувати німецькі морські порти, перш ніж вона знову вийде на ринг для четвертого раунду переговорів.

Під час підготовки до переговорів із Центральною асоціацією операторів морських портів Німеччини (ZDS) ver.di скликав страйки на вчора, сьогодні та завтра, щоб «посилити тиск на роботодавців».

Четвертий раунд колективних переговорів між ver.di і ZDS відбудеться 11 і 12 липня в Бремені.

Працівників у Гамбурзі вчора та сьогодні оголосили попереджувальний страйк протягом усього дня з першої по третю зміну; у Бремерхафені портові працівники брали участь у попереджувальних страйках, що тривали повну зміну, починаючи з другої зміни вчора до першої зміни сьогодні; fстрайки в повну зміну в Емдені відбудуться сьогодні, закінчаться приблизно о 22:00; in Бремен, у сьогоднішню першу зміну з 6:00 до 14:00; і у Вільгельмсгафені, від першої зміни сьогодні до першої зміни включно завтра.

Німецьке видання ДВЗ повідомляється, що близько 800 людей взяли участь у вчорашніх страйках у Бремергафені, а в Гамбурзі також була «висока явка».

Maersk повідомила клієнтам, що постраждалі судна в Гамбурзі та Бремерхафені «будуть спостерігати за тривалістю страйку та компенсувати наслідки, коли обслуговування повністю відновиться».

Під час попереднього раунду попереджувальних страйків минулого місяця датський перевізник попереджав про можливість заторів під час доставки та забору контейнерів.

Дійсно, ver.di нагадав: «Два роки тому переговори супроводжувалися серією попереджувальних ударів, які паралізували порти приблизно на 80 годин. Розширення попереджувальних страйків у Гамбурзі ще раз надішле дуже чіткий сигнал роботодавцям, що працівники серйозно ставляться до своїх вимог».

Переговорник Ver.di Марен Ульбріх сказала: «У третьому раунді переговорів ми все ще були далекі один від одного. Пропозиція роботодавців сама по собі для нас не прийнятна. Особливо враховуючи підвищення зарплати, роботодавці все ще повинні рухатися».

Відповідно до ДВЗZDS закликала профспілку до поміркованості при реалізації права на страйк. Цитується: «У світлі попередніх конструктивних раундів переговорів і представленої чесної пропозиції, наразі немає причин для попереджувальних страйків, які б погіршили надійність німецьких морських портів».

Ver.di вимагає підвищення погодинної оплати праці на 3 євро для працівників порту з 1 червня 2024 року, а також відповідного збільшення премій за зміну, включаючи «компенсацію відсутності збільшення премій за зміну в колективному договорі 2022 року». , протягом 12 місяців».

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини