Прогноз ціни на біткойн продовжує залишатися незмінним, незважаючи на те, що останнім часом найбільший у світі цифровий актив за ринковою капіталізацією був у новинах через нещодавнє зростання обсягу його торгів. З обсяг торгів понад 40 мільярдів доларів за останні кілька днів, ринок вирує, і багато інвесторів цікавляться, що це може означати для майбутнього біткойна.

У цьому оновленні ми дослідимо вплив цього різкого зростання обсягу торгів на ціну біткойна та проаналізуємо роль китів у поточному ринковому сценарії.

Crypto Fundamental Outlook: Binance, Kraken і Coinbase

Незважаючи на занепокоєння деяких криптотрейдерів щодо можливих регуляторних шоків у найближчому майбутньому, група високопоставлених інвесторів залишається байдужою. Після тимчасового призупинення депозитів і зняття коштів у доларах США Binance може виникнути сценарій кризи, якщо жоден банк США не запропонує підтримку.

Хоча наступного тижня ситуація може прояснитися, нещодавня угода на суму 30 мільйонів доларів США Kraken і Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) призвело до раптового падіння ринкових цін.

Після угоди генеральний директор Coinbase Браян Армстронг винесено попередження що SEC потенційно може взагалі заборонити криптовалютний стейкінг. На цьому тлі нещодавні зауваження голови SEC Гарі Генслера свідчать про те, що криптокомпанії повинні будуть надавати повне розкриття інформації, що ще більше підтверджує можливість вжиття таких дій у майбутньому.

Насправді Генслер зайшов настільки далеко, що заявив, що дотримання законів США щодо повного та точного розкриття інформації може бути єдиним способом для криптокомпаній залишатися життєздатними.

Аналіз ролі китів

Кити – це великі інвестори, які володіють значною кількістю певного активу та мають можливість суттєво впливати на ринок своїми діями. На ринку криптовалют діяльність китів може мати значний вплив на ціну цифрових активів, у тому числі біткойна.

Останні дані та статистика свідчать про те, що поточний сплеск обсягів торгів може бути пов’язаний із залученням китів на ринок. Аналіз їх діяльності дає цінну інформацію про ринкові тенденції та може допомогти інвесторам приймати обґрунтовані рішення.

Біткойн-кити, особи, які володіють BTC на суму понад 1 мільйон доларів, скористалися падінням цін, придбавши більше за поточними цінами. Дані в ланцюжку показують, що цей ажіотаж покупок був особливо високим після обвалу FTX у листопаді 2022 року.

Поведінка цих китів свідчить про те, що негативні настрої, пов’язані з призупиненням Kraken послуг криптостейкінгу, будуть недовгими, і що вони бачать можливість придбати значні обсяги BTC нижче порогу в 22 000 доларів.

МВФ: «Обмежене» використання біткойнів у Сальвадорі зменшує прогнозовані ризики

МВФ попередив Сальвадор бути обережним у розширенні участі уряду в біткойнах, оскільки спекулятивний характер цифрової валюти спричинив зниження цін на неї.

Незважаючи на «обмежене» використання біткойна в країні, МВФ підкреслив ризики для фіскальної стійкості Сальвадору, захисту споживачів і фінансової стабільності.

МВФ підкреслив необхідність підвищення прозорості як у транзакціях з біткойнами, так і у фінансовому стані державного гаманця Chivo. Оскільки використання біткойна як законної валюти в Сальвадорі може зростати, МВФ порадив країні переглянути плани щодо випуску токенізованих облігацій, які становлять юридичні та фінансові ризики.

МВФ радить Сальвадору уникати випуску токенізованих облігацій

МВФ рекомендував Сальвадору утриматися від випуску токенізованих облігацій через їхні юридичні та фінансові ризики. У заяві підкреслюється спекулятивний характер крипторинків і фіскальна вразливість країни, наголошується на необхідності обережності при збільшенні впливу уряду на біткоіни.

МВФ закликав до більшої прозорості фінансового стану гаманця Chivo, а також транзакцій біткойнів у Сальвадорі.

PayPal зупиняє проект стейблкойнів після звіту про 600 мільйонів доларів у криптовалютних холдингах

Згідно зі звітом, у PayPal було 291 мільйон доларів біткойнів і 250 мільйонів доларів Ethereum, а також додаткові 63 мільйони доларів в інших цифрових активах, таких як Bitcoin Cash і Litecoin (розбивка не надається). Компанія зазначила, що сторонній постачальник кастодіальних послуг тримав ці активи на її ім’я на користь своїх клієнтів.

PayPal визначив невизначене нормативне середовище як ризик для свого бізнесу, посилаючись на нечіткий правовий статус деяких криптовалют і потенційну потребу в додатковому ліцензуванні через зміну нормативного середовища. Компанія висловила занепокоєння тим, що її поточні та майбутні клієнтські пропозиції щодо криптовалюти можуть призвести до додаткових нормативних зобов’язань.

Відсутність нормативної чіткості в США викликає дедалі більше занепокоєння у криптокомпаній, як видно з нещодавніх примусових заходів проти Kraken з боку SEC, що призвело до штрафу на біржу в розмірі 30 мільйонів доларів.

Ціна біткойна

BTC ціна становить 21 810 доларів США з 24-годинним обсягом торгів 15,3 млрд доларів США. Він зріс на 0,45% за останні 24 години з рейтингом №1, ринковою капіталізацією в 420,7 млрд доларів, 19,3 млн в обігу та максимальною пропозицією 21 млн монет BTC.

У суботу біткойн подолав ключову зону підтримки на рівні 21 875 доларів, підвищивши ймовірність ведмежого тренду в BTC. Бичачий прорив цього рівня може призвести до наступних рівнів опору в $22 300 або $22 850.

Графік цін на біткойни – Джерело: Tradingview

Однак, якщо йому не вдасться пробитися нижче рівня 21 750 доларів, він може продовжити спад до рівня 21 200 доларів. Якщо ціна BTC впаде нижче цього рівня, вона може різко впасти до 20 600 доларів, що є її безпосередньою підтримкою.

Купуйте BTC зараз

Альтернативи біткоіну

CryptoNews Industry Talk переглянув 15 найкращих криптовалют, на які варто звернути увагу у 2023 році, щоб допомогти в прийнятті інвестиційних рішень. Крім того, є й інші високоприбуткові інвестиційні можливості, які слід розглянути.

Відмова від відповідальності: Розділ Industry Talk містить висновки гравців криптоіндустрії та не є частиною редакційного вмісту Cryptonews.com.

Знайдіть найкращу ціну для купівлі/продажу криптовалюти

Відстеження цін на криптовалюту – Джерело: Криптоновини