Королівська пошта припинила послуги внутрішніх вантажних авіаперевезень, завдавши удару по контрактному оператору вантажних перевезень

© MrFly

Рішення британської поштової служби Royal Mail вивести з експлуатації п’ять вантажних суден 737 і скоротити внутрішні рейси вдвічі стане ударом для їх оператора, шведської вантажної авіакомпанії West Atlantic.

Королівська пошта оголосила цього тижня, що припинить 18 внутрішніх рейсів на користь автомобільного транспорту, щоб «підвищити надійність клієнтів і мінімізувати викиди вуглецю».

Одинадцять рейсів здійснили останні рейси минулого місяця, три припиняться 20 липня, а ще чотири – на початку наступного року.

Про це повідомив речник West Atlantic Loadstar: «Звичайно, наша операція у Великобританії буде меншою, ніж раніше, оскільки ми не змогли компенсувати втрати, спричинені переглядом мережі Royal Mail.

«Можливості для регіональних вантажних операторів із реєстром у Великобританії були серйозно обмежені після Brexit, і можливостей, які ми можемо використати, небагато».

Загалом перевізник припинить експлуатацію трьох 737-400 і двох 737-300 для Royal Mail і надлишкові літаки будуть повернуті їх орендодавцям або продані. Один B737-300 буде використовуватися для запчастин, додав речник.

Один 737 вже було повторно доставлено компанії Automatic в Арізоні минулих вихідних, і представник West Atlantic сказав, що перевізник «перебуває в процесі прийняття рішення, які ще літаки [it] повернеться”.

«У нас є варіанти у флоті», — пояснили вони, додавши, що реактивний флот Західної Атлантики «тепер зосереджений на операціях 737-800 і A321».

Королівська пошта заявила: «Єдині внутрішні рейси, які залишаться, — це ті, які необхідні для виконання зобов’язань Королівської пошти щодо універсальних послуг щодо надання послуг доставки на наступний день на всі 32 мільйони адрес у Великобританії.

«Перевезення більшої кількості пошти автомобільним транспортом замість повітряного транспортування підвищить надійність для клієнтів і допоможе задовольнити зростаючий попит на доставку наступного дня, оскільки дорожні транспортні засоби менше ймовірно затримаються через погану погоду, а автомобільний парк менш обмежений у пропускній здатності, що дозволяє Royal Mail. перевозити більше в періоди завантаженості», – додали в ньому.

Перехід на дорогу також «допоможе задовольнити потреби зростаючих звичок онлайн-покупок», збільшивши його пропускну здатність для більших посилок.

Подібний крок був помічений у США наприкінці минулого року, коли Поштова служба США (USPS) оголосила про скорочення використання внутрішніх авіаперевезень на користь автомобільного транспорту. Це побачив американський перевізник і власник контракту USPS Amerijet парк 22 своїх вантажних суден.

Можливо вам буде цікаво

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини