ПРЕС-РЕЛІЗ

Логістичний стартап Zeus посилює забезпечення сустнеможливих вантажних перевезень, ставши членом Smart Freight Center (SFC) і приєднавшись до їх Ради з глобальних логістичних викидів (GLEC)

Запуск Logtech Зевс став останнім членом Розумний вантажний центр (SFC), міжнародна некомерційна організація, що займається скороченням викидів парникових газів від вантажних перевезень. У партнерстві Zeus працюватиме з Global Logistics Emissions Council (GLEC), програма під керівництвом SFC, щоб подати дані, створити керівні принципи та процеси та допомогти покращити облік, звітність і, що важливо, скорочення викидів парникових газів (ПГ) у секторі вантажних перевезень.

Два рік старий стартап, який надає екологічні рішення для виробників і роздрібних торговців у Великій Британії та Європі, працюватиме разом із цією провідною світовою організацією для вдосконалення GLEC Framework і забезпечення розробки ще більш ефективних інструментів і рішень.

GLEC була заснована в 2014 році SFC і з тих пір перетворилася на добровільне партнерство понад 150 компаній, галузевих асоціацій і експертів, які віддані відстеженню та скороченню викидів парникових газів у логістичній галузі. Структура GLEC для обліку та звітності про викиди в логістиці має позначку «Побудовано на протоколі викидів парникових газів», підтримує послідовний і прозорий розрахунок і звітність про викиди в секторі та сприяє розробці нових міжнародних стандартів. Це єдина загальновизнана методологія для гармонізованого розрахунку та звітності про логістичний слід парникових газів у мультимодальному ланцюжку поставок.

Алан Льюїс, технічний директор Smart Freight Center і співавтор GLEC Framework, сказав: «Декарбонізація ланцюга постачання має вирішальне значення для скорочення викидів парникових газів на один мільярд тонн до 2030 року та досягнення нульових викидів до 2050 року. Наша Smart Freight Спільнота Центру рада вітати Zeus у GLEC. Завдяки співпраці з глобальними партнерами, такими як Zeus і провідна в галузі мережа SFC, ми робимо конкретні кроки для прискорення досягнення наших цілей щодо скорочення викидів парникових газів».

Джай Канвар, співзасновник Zeus, сказав: «На шляху Zeus, щоб допомогти розробити новий універсальний стандарт екологічних вантажних перевезень, велика робота, яку вже зробили GLEC і спільнота Smart Freight Center, є важливою та новаторською. Ми дуже раді стати повноправними членами цієї важливої ​​глобальної організації та безпосередньо допомагати вдосконалювати стандарти, бухгалтерський облік і, зрештою, допомагати великим виробникам і роздрібним торговцям мати доступ до найкращих екологічних транспортних рішень».

Новий керівник відділу сталого розвитку Zeus доктор Крістофер де Сакс, який приєднається 1 травня, буде представником компанії в Раді. Доктор де Сакс походить із Дослідницького центру стійких вантажних перевезень Кембриджського університету та відповідатиме за впровадження комерційних пілотних технологій з нульовими викидами, таких як електричні вантажівки, чистий водень та альтернативне паливо, разом із клієнтами Zeus.

Цього року компанія Zeus взяла на себе зобов’язання використовувати для нових клієнтів лише вантажні автомобілі з відновлюваним дизелем або електричним двигуном, оскільки це вдвічі сприяє підвищенню комерційної рентабельності екологічних вантажних перевезень.

Співзасновник Zeus Клементе Теотокіс додав: «У нас є нове мультимодальне рішення з низьким вмістом вуглецю та нові продукти в розробці, які створені для реального, дієвого та, що важливо, значного скорочення викидів вуглецю вже сьогодні. Ми твердо переконані, що швидка комерціалізація сталого розвитку та надання вантажовідправникам простих у реалізації рішень є життєво важливими. Робота, яку виконує GLEC, є критично важливою ланкою у забезпеченні цієї декарбонізації вантажних перевезень».