Експедиторський підрозділ японської судноплавної групи NYK Line, Yusen Logistics, придбав материнську компанію 3PL Taylored Services Parent, розташовану на західному узбережжі США, продовжуючи тенденцію до консолідації в цьому секторі.

Yusen сказав, що придбання дозволить йому вийти на зростаючий ринок електронної комерції в США, а Taylored Services стане частиною її американської дочірньої компанії Yusen Logistics (America), а її бренд залишиться на місці.

Вона купує Taylored Services у американської приватної інвестиційної компанії Saybrook, але не розкриває ціну.

Угода включає 11 розподільчих центрів, розташованих поблизу портів Лос-Анджелеса, Лонг-Біч, Нью-Йорк/Нью-Джерсі, Савани та Маямі, а також у Луїсвіллі, штат Кентуккі, загальною площею приблизно 2,9 мільйона квадратних футів розподільчого простору рівня 1.

Генеральний директор Yusen Logistics (Америка) Михайло Холявенко сказав: «Поєднання сильних сторін центрів виконання робіт Taylored Services із глобальними та внутрішніми можливостями Yusen Logistics дозволить нам надавати повний набір логістичних рішень для ланцюга поставок».

Очікується, що глобальний ринок електронної комерції цього року становитиме 6,3 трильйона доларів США, з яких частка електронної комерції США становить близько 1,1 трильйона доларів.

Вузькі місця логістики та попит на послуги доставки досягли піку під час пандемії Covid-19, оскільки обмеження на пересування спонукали більше споживачів робити покупки в Інтернеті та сприяли консолідації та вертикальній інтеграції за участю 3PL та операторів ліній.

До придбання Taylored Services Yusen придбав тайську логістичну компанію японського харчового переробника Ajinomoto Group, AB Logistics, перейменувавши її в Yusen Food Supply Chain (Таїланд). Це придбання дозволило Yusen повноцінно вийти на ринок дистрибуції продуктів харчування в Тайланді.

Нещодавно, у грудні, Yusen Logistics придбала бельгійську логістичну компанію Groupe Pierre для охорони здоров’я, щоб розширити свою присутність у транспортуванні фармацевтичних продуктів.