ПРЕС-РЕЛІЗ

Нідерланди, 9 березня 2023 р

YunExpress, Elogistic і Super Smart Service змінюють бренд на CIRRO з новим логотипом і фірмовою ідентичністю, які будуть поступово впроваджуватися на ринках Європи, Північної Америки та Океанії.

Ребрендинг відображає прагнення CIRRO інтегрувати великий і різноманітний набір ресурсів і послуг для задоволення зростаючого попиту на транскордонну електронну комерцію, одночасно підтверджуючи свою відданість «глокалізації».

Два суб-бренди CIRRO, CIRRO E-Commerce і CIRRO Fulfillment, пропонують комплексну, виняткову логістику електронної комерції та послуги виконання. Маючи фізичну присутність у понад 30 країнах Європи, Північної Америки та Океанії, CIRRO об’єднує клієнтів електронної комерції по всьому світу. CIRRO E-Commerce надає внутрішні та міжнародні логістичні послуги на більш ніж 100 логістичних маршрутах і в більш ніж 40 логістичних центрах по всьому світу, зосереджуючись на створенні бездоганного досвіду для клієнтів і максимальному підвищенні ефективності. Тим часом CIRRO Fulfillment спеціалізується на послугах багатоканального фулфілменту. Їй належить понад 80 центрів фулфілменту, що забезпечує загальну площу складських площ 1 200 000 м².

На назву CIRRO надихнуло латинське слово «cirrus», що означає кучерява висока хмара. Це посилання на зв’язки компанії з небом через переміщення посилок електронної комерції по повітрю. Включення гармонічного «нуля» символізує відданість CIRRO захисту навколишнього середовища шляхом зменшення непотрібного споживання та викидів. Оновлена ​​ідентичність бренду поєднує кольори «Friendly Sky Blue» і «Advanced Supply Green», що відображає прагнення компанії працювати стабільно, ефективно та винахідливо.

Завдяки місії надання неперевершених послуг з логістики та виконання завдань у продуманий та екологічний спосіб CIRRO прагне допомогти клієнтам заощадити кошти, час і спокій, одночасно зменшуючи їхній вплив на навколишнє середовище. Згідно зі своєю цінністю «Ефективність заради блага», CIRRO прагне максимізувати ефективність потоків товарів і управління складами, а також бездоганно поєднати глобальну логістику та схеми виконання, мінімізуючи при цьому свій вплив на планету на довгі роки. CIRRO також прагне постійно вдосконалювати свої послуги шляхом усунення неефективності в усьому ланцюжку постачання.

Джек Пен, генеральний директор CIRRO: «Завдяки нашій ребрендинговій пропозиції CIRRO зможе досягти глобального зв’язку, надавати як логістичні послуги, так і послуги з виконання завдань для сектору електронної комерції, а також продовжувати підвищувати ефективність операційного управління. Завдяки нашому підходу, орієнтованому на клієнта, ці об’єднані можливості дозволять клієнтам CIRRO досягти своїх амбіцій щодо зростання, одночасно роблячи правильні речі для планети та суспільства в цілому. Ми в захваті від того, що готує майбутнє!»