Джерело: AdobeStock / EA09 Studio

Отримуйте щоденний невеликий дайджест новин, пов’язаних із криптоактивами та блокчейном, – досліджуючи історії, які пролітають під радаром сучасних новин про криптовалюту.
__________

Новини платежів

  • Платформа криптоплатежів Wirex співпрацює з емітентом картки Новатті видавати картки безпосередньо австралійці. «Оголошення має потенціал, щоб дозволити понад 20 мільйонам людей щодня використовувати їх інноваційну мультивалютну картку», сказав прес-реліз. Клієнти отримають вигоду від вищих лімітів витрат за карткою, можливості заробляти до 8% миттєвих винагород, без валютних курсів або комісій за обслуговування, зняття коштів у міжнародних банкоматах (до 400 австралійських доларів на місяць безкоштовно, потім комісія 2%), fiat-to- Фіатні обміни, доступні поповнення та доступ до ексклюзивних торгових угод, йдеться в повідомленні.

Новини безпеки

  • Фірма безпеки блокчейну Халборн сказав що після ширшого перегляду кодової бази з відкритим вихідним кодом Dogecoin мережі, він «визначив, що [the vulnerabilities code-named Rab13s] вплинуло на понад 280 інших мереж, у тому числі Litecoin і Zcash, піддаючи ризику понад 25 мільярдів доларів цифрових активів». Минулого року з Halborn було укладено контракт на оцінку кодової бази на наявність уразливостей, що загрожують безпеці, після чого команда Dogecoin виправила кілька критичних. Саме тоді був відкритий Rab13s.

Новини CBDC

  • Колишній Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) Стілець Крістофер Джанкарло сказав що США повинні очолити розробку цифрових валют центрального банку (CBDC) від Китай‘s “монети спостереження” і до США «монети свободи». Джанкарло та його співавтор Джим Харпер написали, що «для того, щоб Сполучені Штати лідирували в цифровому майбутньому грошей, вони повинні вплинути на розробку глобальних стандартів для CBDC, які ствердно захищають демократичні цінності, такі як свобода слова та право на приватне життя та особисте життя. основа для моделі монет свободи CBDC».

Інвестиційні новини

  • Альтернативні фірми з управління активами Чорний камінь і Apollo Global Management висловив зацікавленість у придбанні активів Банк Кремнієвої Долиникаліфорнійський кредитор захоплені федеральними регуляторами минулого тижня, Bloomberg повідомилипосилаючись на людей, які знаються на справі.
  • Криптообмін Binance Генеральний директор Чанпен Чжао спростував повідомлення про те, що Binance розглядає можливість придбання CoinDesk через CoinMarketCap. Зазначається, що переговори призупинено, повідомляє Blockworks заявив. «Не «на утриманні». Не купуючи. Це може бути хорошим бізнесом. Але не відповідає нашому географічному охопленню», — Чжао твітнув.

Новини Web3

  • Web3 постачальник домену Нестримні домени об’єднався з Polygon Labs Для запуску .багатокутник, нове розширення домену (він же домен верхнього рівня або TLD), доступне через Unstoppable Domains. Користувачі в екосистемі Polygon можуть створювати власні домени .polygon Web3, які вони можуть використовувати для входу в додатки Web3, надсилання криптографічних і NFT без довгої адреси гаманця, створювати децентралізовані веб-сайти та будувати свою ідентичність Web3, йдеться в прес-релізі. Крім того, домени .polygon нададуть користувачам портативну ідентифікацію для використання в понад 750 програмах, ігриі метаверсидодано.

Ігрові новини

  • Ігри фінтех ЗЕБЕДІЙ і студія мобільних ігор Фумб ігри оголосив про це Bitcoin Майнернеактивна мобільна гра, яка імітує роботу крипто-видобуток корисних копалин бізнес, в яку грали понад мільйон користувачів. Згідно з прес-релізом, «гра абсолютно безкоштовна та приносить реальну винагороду користувачам Bitcoin просто для гри, що виявилося потужним рецептом для залучення нових користувачів у світ біткойнів і криптовалют».

Спортивні новини

  • Протокол блокчейн DigitalBits оголосила про партнерство з брендом і продуктом Гонки Гресіні‘s Fabio Di Giannantonio, a MotoGP вершник. «Ді Джаннантоніо сприятиме просуванню бренду та продуктів DigitalBits, оскільки вони спільно прагнуть стимулювати усиновлення технології Web3 для фанатів MotoGP, [and] також буде тісно співпрацювати з командою DigitalBits для розробки нових та інноваційних засобів активації продуктів із використанням соціальних мереж, які відповідають потребам гонщиків і вболівальників MotoGP», — йдеться в прес-релізі.

Новини NFT

  • Агентство навичокІТ-компанія з Бангалору оголосила про запуск свого нового NFT додаток, Власність.fyi. Засноване на логіці PoO (підтвердження власності), рішення Ownership дозволяє фізичним компаніям легко автентифікувати власників NFT, йдеться в прес-релізі. Клієнтська програма була випущена минулого місяця в магазині Android Play Store і незабаром буде випущена в IOS Appstore, додали в ньому.