Роздрібний левіафан Walmart був найбільшим викидом вуглецю в 2021 році серед імпортерів до США морем.

Відповідно до звіту, опублікованого вчора компанією Ship It Zero, Walmart відвантажив 850 630 teu із вартістю вуглецю 788 019 тонн CO2.

Але роздрібний продавець сказав Loadstar тепер він був більш ніж на півдорозі до своєї екологічної мети.

Відвантажити Zero’s Всі бренди на палубі У звіті рейтингуються компанії США за загальними викидами до 2021 року, за якими Walmart йдуть Target і The Home Depot.

Однак цифри Walmart показали краще співвідношення викидів до перевезених товарів, ніж Target і Home Depot, але Мадлен Роуз, директор кліматичної кампанії Pacific environmental, Ship It Zero’s організаторрозповіла Loadstar абсолютні викиди були правильним показником для використання.

«Walmart, Target і Home Depot займають перше місце в списку через обсяги, які вони імпортують морем, і через те, що їхні товари доставляються океанськими суднами, що працюють на викопному паливі», – сказала вона.

За її словами, 2021 рік став знаменним, оскільки став стрес-тестом торговельних мереж. Covid-19 закрив порти, через що третина суден застрягла в чергах.

Іншою примхою того року була тенденція великих роздрібних торговців, таких як Walmart, обійти високі витрати та значні затримки великих перевізників, витягування суден зі спотового ринку служити як прямо зафрахтовані судна , або навіть купувати їх. Home Depot, Amazon (№7 у списку випромінювачів Ship It Zero), Ikea (№11) та інші роздрібні торговці певною мірою брали участь у цій практиці.

Але незважаючи на цю тенденцію, яка, як можна було очікувати, спричинить пропорційне збільшення викидів завдяки оренді менших, старіших суден, Розповіла пані Роуз Loadstar фактично використовувалися пропорційно більші судна.

«Провідний дослідник звіту UMAS спостерігав помірну зміну імпортних звичок у бік більших суден у 2021 році, коли перевірені контейнери, імпортовані за допомогою суден місткістю понад 20 000 TEU, зросли з жодного до 1689», — сказала вона.

Про це повідомила Маріель Мессьє, старший менеджер відділу глобальної відповідальності комунікацій Walmart Loadstar rскорочення викидів від океанських суден було «пріоритетом».

«Ми тісно співпрацюємо з партнерами з логістики, неурядовими організаціями та постачальниками в галузі роздрібної торгівлі, щоб розширити більш екологічні підходи до транспортування продуктів. Зараз ми більш ніж на половині шляху до нашої загальної мети… до 2030 року скоротити або уникнути одного мільярда тонн у ланцюгах постачання продукції».

Паралельно Ксенета сьогодні «назвала і прославила» Коско як найбільшого CO2– ефективність великих перевізників у коридорі Північна Європа-Східне узбережжя США. Відповідно до оцінки CEI Xeneta – CO2 показник викидів, який враховує фактичні перевезення – за Cosco йдуть OOCL і Evergreen у рейтингу, а Maersk відстає на восьмому місці.

«Cosco перевершує середні показники Tradelane з точки зору CO2 ефективність з 1 кварталу 18 р., це найраніше зареєстрований CEI», — сказала Ксенета. «Викиди Cosco у четвертому кварталі 22 року становили 21,1%, що є нижчим, ніж у першому кварталі 2018 року».

Але було додано: «Незважаючи на те, що показник Cosco продовжує перевищувати середні показники торгової смуги, показник CEI Cosco погіршився в 4 кварталі 22 року порівняно з 3 кварталом, що, як і для всієї торгівлі, було здебільшого пов’язано зі зниженням коефіцієнта наповнення».