ПРЕС-РЕЛІЗ

§ Virgin Atlantic Cargo запускає нову структуру продуктів і послуг

§ Оновлення надасть клієнтам більше вибору під час бронювання, щоб переконатися, що рух точно відповідає вимогам клієнта

§ Новий запуск підтримує бізнес’ плани цифровізації

26тис У березні 2023 року компанія Virgin Atlantic Cargo запустить нову структуру для продуктів, розроблених, щоб запропонувати клієнтам більше можливостей під час бронювання. Нова структура складатиметься як з продуктів, так і з рівнів обслуговування, що дозволить клієнтам адаптувати кожен рух, вибравши правильну обробку, швидкість, пріоритет і ціну. Ця нова структура прокладає шлях до інтуїтивно зрозумілого досвіду бронювання, незалежно від каналу.

Для запуску кожен продукт матиме вибір між одним або трьома рівнями обслуговування: Classic, Priority та Express. Таке поєднання продуктів і рівнів обслуговування дозволяє клієнтам переміщувати відправлення своїм шляхом.

Classic — це початковий рівень обслуговування, який надає все необхідне за найвищими стандартами за конкурентоспроможною ціною.

Рівень обслуговування «Пріоритет» включає всі базові елементи класичного, але забезпечує вищий пріоритет, пріоритетний доступ до місця та гарантує вчасну доставку для важливих переміщень.

Express пропонує найшвидше рішення з найкоротшим часом закриття та найвищим пріоритетом, щоб забезпечити якнайшвидший час у дорозі для термінових відправлень або відправлень, що відправляються в останню хвилину.

Кожна група продуктів також матиме набір основних атрибутів, які були адаптовані до вимог галузі, зокрема Загальні, Кур’єрські, Свіжі, Фармацевтичні, Цінні, Вразливі, Автомобілі, інші та Спеціальні.

Шон Круз, менеджер з комерційного розвитку компанії Virgin Atlantic Cargo, сказав: «Ми раді оголосити про запуск нашого нова структура продуктів і послуг.

«Простір логістики швидко розвивається навколо того, як наші клієнти хочуть взаємодіяти, і операційних вимог, необхідних для ефективного транспортування товарів у всьому світі, тому для нас важливо надавати нашим клієнтам більше вибору, щоб вони могли переміщувати вантажі, спосіб.

«Ця нова структура допоможе нашим клієнтам зрозуміти спектр можливостей, які ми можемо запропонувати в нашій мережі, і дозволить адаптувати рух відповідно до їхніх точних вимог.

«Це також є нашою основою для постійного вдосконалення, де ми будемо переглядати та розвивати наші пропозиції на основі відгуків клієнтів за допомогою нашої створеної програми опитування клієнтів».

Запуск став слідом за нещодавнім оновленням системи управління вантажами авіакомпанії до останнього рішення SkyChain від Accelya, внутрішнього імені якого є Voyager 7.X. Оновлення підтримає цифрову трансформацію Virgin Atlantic Cargo та запропонує стратегію мультидистрибуції.

Марія Санчес-Грант, керівник відділу дистрибуції Virgin Atlantic Cargo, прокоментувала: «Оскільки ми продовжуємо наш шлях до цифрової трансформації, ця зміна в наших продуктах дозволяє нам надавати нашим клієнтам інтуїтивно зрозумілий досвід у будь-якому каналі. Взявши це за основу, ми можемо постійно розвивати та вдосконалювати те, що ми робимо, щоб ще більше вдосконалювати наші пропозиції»