ПРЕС-РЕЛІЗ

UPS оголосила про відкриття трьох нових логістичних центрів у провінціях Барі, Таранто та Лечче, які займають 10 000 м2 для підтримки малого та середнього бізнесу та експорту Made in Italy на півдні країни.

Оголошення UPS є частиною стратегії зміцнення мережі, щоб надати місцевим підприємствам більший доступ до найприбутковіших експортних ринків не лише в Європі та Сполучених Штатах, а й у країнах з економікою, що розвивається, в Азії.

Експорт з регіону Апулія збільшився на 14,8% у 2022 році порівняно з попереднім роком, зокрема на 21,9% до країн, що не входять до ЄС, перевищивши вартість у 10 мільярдів євро вперше з 2000 року.

Через рік після урочистого відкриття нових шлюзів у Бергамо, з відкриттям трьох нових об’єктів у Апулії, UPS продовжує зміцнювати свою широку присутність на півострові для підтримки експорту малих і середніх підприємств, які є основою економіки країни. Зокрема, він має намір сприяти експорту місцевих високоякісних продуктів, щоб вони могли повною мірою скористатися бізнес-можливостями за кордоном, оціненими ICE в 4,8 мільярда євро.

Центри Барі, Таранто та Лечче розташовані в стратегічному місці, що дозволить UPS пропонувати надійне та своєчасне обслуговування цих районів. Тепер вони повністю функціонують і готові керувати збільшенням обсягів поставок, пов’язаних із святковим періодом 2023 року, а також підтримуючи електронну комерцію та цифровий експорт, важіль зростання для інтернаціоналізації бізнесу.

Паралельно з розширенням мережі операційних структур UPS продовжує розширювати мережу UPS Access Point з більш ніж 34 000 пунктами збору в Європі, з яких 4 700 в Італії та приблизно 250 в Апулії. Доставка в ці пункти дозволяє заощадити до 33% викидів вуглецю в порівнянні з традиційними, щоб задовольнити зростаючий попит на більш екологічні доставки з боку відповідальних онлайн-споживачів.

Франсіско Конехо, регіональний менеджер UPS Італія: «UPS понад тридцять років співпрацює з італійськими компаніями, надаючи логістичні послуги, здатні задовольнити прагнення компаній бути глобальними. Зміцнення нашої мережі та оптимізація операцій, щоб МСП на Півдні могли зосередитися на своєму основному бізнесі, підтверджує нашу впевненість у перспективах місцевої економіки».