Джерело: AdobeStock / Mucahiddin

Отримуйте щоденний невеликий дайджест новин, пов’язаних із криптоактивами та блокчейном, – досліджуючи історії, які пролітають під радаром сучасних новин про криптовалюту.
__________

Новини безпеки

 • Постачальник апаратних крипто-гаманців Трезор попередив своїх користувачів про нову фішингову атаку, націлену на їхні закриті ключі та криптоінвестиції. «Зловмисники зв’язуються з жертвами за допомогою телефонного дзвінка, SMS-повідомлення та/або електронної пошти, щоб повідомити про порушення безпеки або підозрілу активність в їхньому обліковому записі Trezor. Будь ласка, ігноруйте ці повідомлення, оскільки вони не від Trezor», — заявили в компанії. сказав на Twitter.
 • Метавсесвітня компанія, заснована на блокчейні Пісочниця виданий попередження для користувачів щодо порушення безпеки, стверджуючи, що неавторизована третя сторона отримала доступ до комп’ютера співробітника та надіслала користувачам платформи шахрайський електронний лист. «Цей електронний лист під назвою «Доступ до гри Sandbox (PURELAND)» містив гіперпосилання на зловмисне програмне забезпечення, яке може мати можливість дистанційно встановлювати зловмисне програмне забезпечення на комп’ютер користувача, надаючи йому контроль над машиною та доступ до особистої інформації користувача», – йдеться у повідомленні.

Новини DeFi

 • Кронос оголосив про запуск Фулкром, децентралізована безстрокова біржа, орієнтована на професійних трейдерів. «Користувачі можуть торгувати позиціями з кредитним плечем до 25 разів з мінімальними комісіями та низьким впливом на ціну», — йдеться в прес-релізі. Спочатку інкубував Cronos Labs, Fulcrom побудовано на ланцюзі Cronos, сумісній з EVM, блокчейн-мережі рівня 1, побудованій на Cosmos SDK. Він працює на основі двох корисних токенів: його рідного токена управління FUL, на який можна робити ставки за винагороду та дохід, і його рідного токена ліквідності FLP, індексного токена, що складається з активів блакитних фішок, таких як BTC, ETH і стейблкойни.
 • Web3 платформа послуг Ланка ланцюга оголосив про запуск Функції Chainlink, нова безсерверна платформа для розробників Web3. Це дозволяє розробникам підключати свої децентралізовані програми (dapps) або розумні контракти до будь-якого API Web2 і виконувати на ньому спеціальні обчислення за лічені хвилини за допомогою мережі Chainlink. «Це можна зробити за допомогою лише кількох рядків коду і без необхідності керувати будь-якою додатковою інфраструктурою», — сказав він сказавзазначивши інтеграції для Веб-сервіси Amazon (AWS), Мета, APі більше.

Новини про стейблкойн

 • три Японський банки – Tokyo Kiraboshi Financial Group, Minna no Bankі Банк Сікоку – тестуватимуть стейблкойни на ан Ethereum-сумісний блокчейн, Відкритий ланцюг Японії. Банки випускатимуть власні монети, сумісні з основними гаманцями, такими як МетаМаскаспочатку зосередившись на випуску та переказі електронних грошей, звіт сказав. У майбутніх випробуваннях можуть бути задіяні органи місцевого самоврядування та приватні компанії для розробки системи стейблкойнів, яка відповідає вимогам законодавства, використовуючи нове підтвердження концепції.

Новини гаманця

 • Платформа онлайн-торгівлі США Робін Гуд оголосив, що його додаток із самостійним зберіганням крипто-гаманця «офіційно розгорнуто для всіх користувачів iOS у списку очікування з понад 1 мільйона», і що тепер він доступний у всьому світі через Додаток Apple магазин, сказав оголошення. Під час першого запуску програми за допомогою Багатокутник, тепер компанія додала підтримку Ethereum разом із 50+ токенами ERC. Він також додав підтримку NFT як на Ethereum, так і на Polygon.

Обмін новинами

 • Bitget анонсувала пряму інтеграцію з платформою для створення графіків і торгівлі TradingViewякий «розширить зручність використання сервісу Bitget, пропонуючи користувачам можливість торгувати криптовалютою, не виходячи з інтерфейсу TradingView, і приймати більш обґрунтовані та професійні рішення», сказав прес-реліз. Користувачі можуть отримати доступ до розширених інструментів аналізу, вивчати нові стратегії та торгувати безстроковими ф’ючерсами безпосередньо з інтерфейсу TradingView.
 • Bitpanda оголосив запуск Bitpanda Spotlight, функція платформи, призначена для надання клієнтам доступу до криптопроектів на ранній стадії. Ця функція надасть клієнтам можливість досліджувати списки монет і підписуватися на них до того, як буде ввімкнено торгівлю. Вони можуть підписатися на певний проект і отримають право заробляти безкоштовні токени, а також отримувати сповіщення, коли монета почне працювати, йдеться в повідомленні. Усі пропоновані криптовалюти та токени мають пройти той самий процес перевірки, що й будь-який інший актив, перерахований на платформі брокера Bitpanda, додає він.

Новини регулювання

 • Сумсубглобальна технологічна компанія, яка надає настроювані рішення KYC, KYB, AML і моніторинг транзакцій, запустила Правило подорожі рішення для криптоіндустрії, що пропонує повний набір інструментів відповідності протягом усього життєвого циклу клієнта, йдеться в прес-релізі. «Це включає безпечну передачу інформації про правила подорожей між постачальниками послуг віртуальних активів (VASP), усі необхідні перевірки KYC, скринінг AML і оркестрування перевірки відповідно до нормативних особливостей і бізнес-потреб», — пояснили в компанії.

Новини метавсесвіту

 • Deloitteпостачальник аудиторських, консалтингових, податкових та консультаційних послуг, а також постачальник технологій Ватом сказали, що дадуть «як особистим, так і віртуальним учасникам можливість дізнатися більше про те, як розширити свій бізнес на метавсесвіт” як вони оголосив запуск платформи захоплюючого досвіду, яка дозволяє компаніям створювати віртуальні простори для клієнтів, партнерів і співробітників. Платформа поєднує в собі послуги Deloitte Unlimited Reality і можливості віртуального простору Vatom, а також включає в себе інтегрований цифровий гаманець для пропонування балів лояльності, погашення в торгових точках і багато іншого, кажуть вони.

Новини майнінгу

 • Bitcoin (BTC) шахтар TeraWulf повідомила, що вона завершила своє раніше оголошене публічне розміщення 40 764 706 акцій своїх звичайних акцій, включаючи 4 мільйони акцій, проданих згідно з частковим виконанням опціону андеррайтера на придбання додаткових акцій. пер У прес-релізі акції були випущені за ціною публічного розміщення 0,68 дол. США за акцію із загальною сумою валових доходів 27 720 000 дол. США до вирахування витрат. TeraWulf має намір використовувати чисті доходи від пропозиції для «загальнокорпоративних цілей, які можуть включати оборотний капітал та/або капітальні витрати».