Майлз Го. Джерело: Скріншот відео/YouTube

Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) висунула китайському бізнес-магнату у вигнанні Майлзу Го звинувачення в шахрайстві, пов’язаному з криптовалютою та іншими активами.

Звинувачення SEC стосуються продажу того, що називається «незареєстрованими та шахрайськими пропозиціями», які залучили понад 850 мільйонів доларів для Гуо, згідно з прес-реліз з середи – 500 мільйонів доларів які нібито походять від криптошахрайства.

Частиною звинувачень у шахрайстві були також звинувачення, пов’язані з продажем криптоактивів, які називаються H-Coin, Himalaya Coin або HCN, і пов’язаного стейблкойна.

SEC також заявила, що Го дав неправдиві обіцянки інвесторам у H-Coin, сказавши їм, що монета на 20% забезпечена золотом і що він компенсує інвесторам будь-які втрати монети.

Пов’язаний зі Стівом Бенноном

Майлз Го, який також відомий під своїм китайським іменем Гуо Венгуй, а іноді і як Майлз Квок, є нью-йоркським бізнесменом, який тісно пов’язаний із колишнім радником Дональда Трампа Стівом Бенноном.

Вони разом створили значну присутність в Інтернеті та часто з’являються в онлайн-відео, де вони критикують Комуністичну партію Китаю та її керівництво.

Го було звинувачено окремо в шахрайстві, пов’язаному з криптовалютою, і разом зі своїм фінансовим радником Вільямом Дже за іншими звинуваченнями.

Використовується для фінансування розкішного способу життя

Гуо та Дже «неправомірно привласнили значну частину коштів, зібраних від інвесторів, щоб збагатити себе та членів своїх сімей», заявила SEC.

Частково це було отримано від приватного розміщення звичайних акцій GTV Media Group, Inc., де 100 мільйонів доларів інвесторських коштів було перенаправлено до хедж-фонду, який, як кажуть, призначений для «виключної вигоди компанії, що належить сину Го».

Агентство заявило, що гроші були використані на розкішний спосіб життя фонду Го та його родини.

Це включало 40 мільйонів доларів на купівлю та реконструкцію особняка в Нью-Джерсі та 3,5 мільйона доларів на Ferrari для його сина.

«Ми стверджуємо, що Го був серійним шахраєм, який зібрав понад 850 мільйонів доларів, обіцяючи інвесторам величезні прибутки від передбачуваної криптовалюти, технологій і розкішних інвестицій», — сказав у коментарі Гурбір С. Гревал, директор Відділу правозастосування SEC. .