Ren Jian 27, один із кораблів оновленої служби SeaLead. Фото: Vesselfinder

Компанія SeaLead Shipping оновила свою послугу Азіатсько-Східне узбережжя США (USEC), скасувавши пряме сполучення та вибравши замість цього перевалку в єгипетському порту Дамієтта.

Компанія SeaLead, що базується в Дубаї та Сінгапурі, запустила транстихоокеанські операції до західного узбережжя США в серпні 2021 року, а Asia-USEC (через Панамський канал) минулого березня 2022 року. Ці послуги здійснювалися на нерегулярній основі з використанням суден місткістю від 3500 до 7000 теу.

За даними Linerlytica, падіння обсягів вантажів призвело до того, що компанія SeaLead призупинила обслуговування західного узбережжя в грудні, а пізніше того ж місяця призупинила прямі дзвінки між Азією та східним узбережжям США.

SeaLead зараз рекламує нову послугу Asia-USEC через Суецький канал, але насправді це послуга нерегулярного перевантаження, яка пов’язує її послугу Far East-Red Sea-East Med Five Seas Express (5CX) із послугою Med-USEC.

Останній транспортуватиме вантажі з Дамієтти до Нью-Йорка, Норфолка, Чарльстона та Джексонвіля, тоді як 5CX з’єднує китайські порти Циндао, Шанхай, Нінбо та Наньша з портом Кланг у Малайзії, а потім із Джиддою, Дамієттою та Стамбулом.

Про це повідомив представник SeaLead Loadstar: «Коригування сервісу пов’язане з вимогою оцінити найкращі варіанти для нас як перевізника, а також для наших клієнтів. Нова послуга забезпечить клієнтам в Азії, включаючи Китай, В’єтнам, Індонезію, Малайзію, Таїланд, Індію та країни Близького Сходу, доступ до Середземного моря, а також до східного узбережжя США, тоді як клієнти в США матимуть варіанти на зворотному етапі. до Середземного моря та далі».

Про це заявив аналітик Linerlytica Тан Хуа Джу Loadstar: «Сервіс SeaLead не націлений на транстихоокеанські вантажі. Основна увага приділяється вантажам із Китаю до Середземного моря та Середземномор’я до США.

«Трансатлантичні обсяги набагато нижчі, ніж транстихоокеанські, але поточні фрахтові ставки є більш прибутковими. SeaLead не має регулярних трансатлантичних перевезень, тому більша частина його вантажів призначена для Європи, включно з ретрансляцією вантажів для третіх сторін, які діють у регіоні».

Трансатлантичні ставки зараз становлять близько 5000 дол./feu, але вони також відчувають тиск, додав пан Тан.

На далеких маршрутах з’явилося кілька новачків, оскільки тарифи на контейнерні перевезення злетіли до історичних піків у 2020–2021 роках, але оскільки ринок почав коректуватися в середині 2022 року, багато з них або припинили роботу, або скоротили свою потужність.

Проте SeaLead продовжує розвивати свій портфель, запустивши в п’ятницю послугу Австралія-Індія-Пакистан, щоб задовольнити попит на швидший час транзиту між цими країнами.

Linerlytica зазначила, що SeaLead був найактивнішим у фрахтуванні суден, оскільки фрахтові ставки впали до рівнів до пандемії, зафіксувавши дев’ять суден з лютого, у тому числі п’ять суден вантажопідйомністю 4100-4300 теу, які China United Lines достроково передала Antong Holdings цього року після відкликання через Тихий океан. місткість.