Джерело зображення: Twitter / @oncyber

Платформа метавсесвіту Web3 Oncyber представила свій інструмент на основі ШІ, який дозволяє користувачам налаштовувати свої віртуальні середовища за допомогою текстових команд.

Новий інструмент під назвою Magic Composer працює на основі моделі GPT-3.5 OpenAI і використовує текстові підказки для впровадження налаштувань у реальному часі на платформах метавсесвіту Oncyber, де художники зазвичай демонструють свої цифрові активи або NFT.

Oncyber — це мультивсесвіт для творців, який дозволяє їм відображати свої NFT у повністю захоплюючих 3D-досвідах. Oncyber підтримує доступ до NFT з різних гаманців і різних мереж, таких як Ethereum (ETH), Solana (SOL), Polygon (MATIC) тощо.

Відео-тизер показує, що за допомогою рядка тексту, опущеного в Magic Composer, Oncyber може автоматично змінювати вигляд і колір неба, завантажувати NFT-роботи художника з вашого підключеного крипто-гаманця, налаштовувати вигляд і розмір рамок для зображень у світ і багато іншого.

У недавньому інтерв’ю засновник і генеральний директор Oncyber Раян Буталеб сказав що це лише перша версія інструменту. Буталеб стверджував, що наступні ітерації інструменту дадуть художникам додаткову силу перетворювати свої мрії на 3D-полотно. Він сказав:

«У наступній ітерації ми хочемо, щоб люди перенесли будь-яку галюцинацію чи мрію на 3D-полотно та просто безпосередньо побачили результат того, що вони можуть уявити, і змінили ситуацію. Це перший крок до дуже великого кінцевого результату, від якого ми не так вже й далекі».

Boutaleb стверджував, що вони застосували технології штучного інтелекту, щоб знайти інший спосіб допомогти користувачам розкрити свою творчість на платформі. Існує розрив між потужністю ігрового двигуна Oncyber і візуальним інтерфейсом користувача, додав він.

На горизонті також є більш надійна функціональність ШІ. Буталеб сказав, що з часом він сподівається додати більш складні генеративні функції, такі як можливість генерувати індивідуальну або модифіковану 3D-архітектуру, просто набравши запит. Він додав, що з часом мета Oncyber полягає в тому, щоб мати «все менше кордонів/лімітів» для користувачів.

У нещодавньому твіті Oncyber попросив зацікавлених користувачів приєднатися до списку очікування бета-версії та почати тестування продукту вже в понеділок, 20 березня. Однак Буталеб сказав, що незабаром Magic Composer стане доступною для загальнодоступних користувачів.

Криптопроекти інтегрують AI для покращення взаємодії з користувачем

Крім Oncyber, низка інших криптовалютних проектів і проектів Web3 інтегрували технології штучного інтелекту у свої послуги та продукти, щоб покращити взаємодію з користувачами.

Як повідомляється, ШІ Пошукова система Kaito, орієнтована на Web3 зібрав 5,3 мільйона доларів у стартовому раунді збору коштів на початку цього року, щоб збільшити розмір команди та прискорити розробку продукту.

Подібним чином американська біржа PayBito оголосила про свої наміри інтегрувати ChatGPT, щоб покращити аналіз ринку, повністю визначити майбутні тенденції та ще більше відкрити для нових можливостей торгівлі.

«Інтеграція ChatGPT додасть цінності та покращить взаємодію з користувачем. Інструмент, заснований на штучному інтелекті, дозволить трейдерам приймати обґрунтовані рішення з точною інформацією», – сказав тоді Радж Чоудхурі, генеральний директор PayBito.