© Ендрю Норріс

ПРЕС-РЕЛІЗ

Лондон – Джон Кеннеді продовжують щоденні рейси.

· Лондон – Вашингтон, округ Колумбія, розпочне роботу 1 червня, виконуватиме до шести рейсів на тиждень.

· З Лондона до Лос-Анджелеса розпочнеться щоденний рейс 30 червня.

· Від Лондона до Сан-Франциско розпочнеться 1 липня тричі на тиждень.

· Рейс із Лондона до Бостона розпочне роботу 2 вересня п’ять разів на тиждень.

· З Лондона до Орландо розпочнеться 25 травня, починаючи з чотирьох разів на тиждень у травні та червні, а потім щодня.

· Лондон – Форт-Лодердейл розпочнеться 26 травня, починаючи з трьох разів на тиждень у травні та червні, потім чотири рази на тиждень.

Norse Atlantic розширить свою діяльність влітку за допомогою 7 напрямків у США з Лондона Гатвік.

London Gatwick додасть 6 нових напрямків до поточних щоденних рейсів до JFK.

З 26 березня Norse літатиме щодня з Парижа Шарль де Голль до JFK, а в червні щодня з Рима до JFK.

Наразі він уже працює щодня до JFK з Гатвіка та 4 рази на тиждень із Берліна та Осло.

Усі маршрути обслуговуються новітніми вантажними літаками B787-9. Управління загальним вантажем (TCM) здійснюється виключно Kales Group.

Згідно з угодою TCM, Norse передає Калесу всю діяльність, пов’язану з глобальними вантажами. Kales здійснює всю торговельну, адміністративну та операційну діяльність, включно з використанням своїх найсучасніших систем бронювання, що робить його де-факто вантажним відділом Norse

Дженніфер Бенделоу, голова Cargo Norse Atlantic, сказала: «Ми раді оголосити про наш повний літній графік 2023 року та мати можливість запропонувати ширшу мережу нашим клієнтам із вантажних перевезень разом із нашим цінним партнером з вантажних перевезень Kales. Цього літа наша вантажопідйомність із Лондона Ґатвік до США суттєво збільшиться за рахунок п’яти Boeing 787 Dreamliners, які базуються в аеропорту. Крім того, з цього літа ми будемо виконувати прямі рейси до п’яти європейських хабів аеропорту з Нью-Йорка JFK.

Себастьян Шолте, генеральний директор Kales Group, зазначає: «З його сучасним літаком, який зручно перевозити вантажі, і відмінними характеристиками вчасно, Norse Atlantic є чудовим продуктом, який дуже добре сприйняли на ринку. Ми дуже раді можливості просувати додаткові маршрути та сподіваємося на багатообіцяюче спільне майбутнє».