Джерело зображення: BBC

Орієнтований на споживачів британський банк NatWest встановлює обмеження на суму грошей, яку клієнти можуть перераховувати на біржі криптовалюти, що свідчить про погіршення відносин між компаніями, що займаються цифровими активами, і фінансовими установами.

Користувачі банку будуть обмежені платежами в розмірі 1000 британських фунтів ($1218) на день і 5000 британських фунтів ($6090) протягом 30-денного періоду на криптовалютних біржах, повідомляє NatWest в останньому публікація в блозі.

Причиною цього рішення банк назвав ризики шахрайства та шахрайства. «NatWest посилює захист клієнтів від крипто-злочинців після того, як минулого року споживачі втратили 329 мільйонів фунтів стерлінгів», — повідомили в банку.

Зокрема, NatWest стверджує, що чоловіки старше 35 років піддаються найбільшому ризику, оскільки вони готові йти на ризиковані інвестиції. Банк зазначив, що обіцянки високого прибутку також спонукають користувачів інвестувати в криптовалютні схеми Понці.

«Ми спостерігаємо збільшення кількості шахрайств з використанням бірж криптовалют, і ми діємо, щоб захистити наших клієнтів», — сказав у коментарі Стюарт Скіннер, керівник відділу захисту від шахрайства NatWest.

По суті, криптоіндустрія втратили приблизно 4 мільярди доларів Відповідно до звіту платформи Immunefi, платформи Web3 для винагород за помилки минулого року, кількість цифрових активів для злому, шахрайства та шахрайства. Однак у звіті говориться, що шахрайство, шахрайство та шахрайство склали лише 4,4% від загальних збитків.

Останніми місяцями великі банки в усьому світі впали в немилість у секторі криптовалют. У Великобританії — HSBC і Nationwide Building Society реалізовано обмеження на можливість своїх клієнтів купувати криптовалюти на початку цього місяця.

Інші великі установи Великобританії, які протягом останніх кількох років наклали обмеження на бізнес, пов’язаний з криптовалютою, включають Banco Santander SA, Lloyds Banking Group Plc і Natwest Group Plc.

Регулятори в усьому світі, включаючи Міжнародний валютний фонд (МВФ) і Групу розробки фінансових заходів (FATF), постійно застерігали банки від сприяння купівлі криптовалют через передбачувані ризики, які криптоактиви можуть становити для традиційної фінансової системи.

Paysafe зупиняє платежі на Binance

В окремому оголошенні Paysafe, постачальник онлайн-платежів, сказав це призведе до згортання послуг британським клієнтам Binance, найбільшої у світі криптобіржі.

Це змусило Binance зупинити депозити та зняття коштів у британських фунтах стерлінгів для нових клієнтів, тоді як наявні клієнти мають час до 22 травня для здійснення операцій у цій валюті.

«Ми прийшли до висновку, що нормативне середовище Великобританії щодо криптовалют є надто складним, щоб пропонувати цю послугу в даний час, тому це розумне рішення з нашого боку, прийняте з великою обережністю», — йдеться в заяві Paysafe.

Тим часом Binance останнім часом перебуває під дедалі більшою увагою в США. Як повідомлялося, раніше цього місяця сенатори Елізабет Воррен (D-Массачусетс), Кріс Ван Холлен (D-Med.) і Роджер Маршалл (R-Канзас) запитав Binance та її американський партнер Binance.US мають надати детальну інформацію про свої бізнес-операції на тлі звинувачень у незаконній діяльності.

Крім того, Binance перебуває під розслідуванням Міністерства юстиції США (DOJ) з 2018 року. Повідомляється, що розслідування зосереджено на змові щодо відмивання грошей, неліцензійній передачі грошей і порушеннях кримінальних санкцій.