Джерело: AdobeStock / dvoevnore

Microsoft припинила свою команду Industrial Metaverse Core, чотиримісячний проект, спрямований на заохочення використання метавсесвіту в промислових середовищах.

Відповідно до звіт за четвер за Інформація, технічний гігант також звільнив співробітників, які працюють над проектом, а це близько 100 осіб. Компанія хоче віддавати пріоритет короткостроковим проектам над тими, що потребують довшого для отримання значного доходу, йдеться у звіті з посиланням на особу, знайому з цим питанням.

Команда Industrial Metaverse, яку всередині називають «Project Bonsai», зосередилася на тому, як використовувати штучний інтелект і цифрові технології, щоб дозволити людям взаємодіяти з фізичними товарами, активами, місцями, процесами й обладнанням і оптимізувати їх.

Започаткована в жовтні, команда працювала з клієнтами в галузі охорони здоров’я, роздрібних фінансових послуг та енергетики, серед інших галузей, над створенням компонентів, які промислові клієнти можуть використовувати.

Варто зазначити, що у Microsoft вже були великі клієнти в просторі Industrial Metaverse, включаючи Mercedes Benz і Coca-Cola. Як повідомляється, речник компанії сказав:

«Microsoft залишається відданою індустріальному метавсесвіту. Ми зосереджуємося на областях індустріального метавсесвіту, які є найбільш важливими для наших клієнтів, і вони не побачать жодних змін у їх підтримці. Ми з нетерпінням чекаємо на можливість поділитися додатковою інформацією в майбутньому. “

Звільнення частково плану скоротити 10 000 працівників, про який оголосив генеральний директор Сатья Наделла на початку цього місяця. Цей крок стався в той момент, коли Microsoft стикається з макроекономічною невизначеністю та уповільненням зростання на тлі краху світового фондового ринку та посилення страхів щодо жорсткого економічного приземлення.

Метавсесвіт — це спільний тривимірний онлайн-простір із зануренням, де користувачі можуть взаємодіяти один з одним, а також зі створеними комп’ютером об’єктами та аватарами. Великі технологічні компанії, такі як Microsoft і Meta Platforms (META), вже виявили інтерес до розробки метавсесвіту.

Минулого тижня Робін Сейлер, який керує операціями Microsoft зі змішаною реальністю, дав запевнення що він має намір продовжувати деякі зі своїх продуктів змішаної реальності, включаючи Microsoft Mesh і гарнітуру HoloLens 2.

Однак ці запевнення надійшли незабаром після того, як Microsoft припинила своє рішення для зустрічей AltspaceVR для аватарів, а також усунула всю свою команду, яка створювала інструментарій Mixed Reality Toolkit, який тепер є окремим проектом з відкритим кодом.

Хоча ще рано для того, щоб метавсесвіт став реальністю, ця концепція вже знайшла значну популярність у деяких юрисдикціях. Згідно з нещодавнім опитуванняжителі Флориди виявляють найбільший інтерес до вивчення метавсесвіту, з 670 пошуковими запитами на 1000 осіб.

Примітно, що Орландо та Майамі використовували технології 3D і віртуальної реальності (VR), щоб відтворити свої міста в метавсесвіті.