© Designer491

ПРЕС-РЕЛІЗ

Matternet призначає Вілла Урбана старшим радником

Раніше обіймав посаду директора з доходів у Flexport і зосередиться на масштабуванні зусиль Matternet з комерціалізації

МАУНТІН-В’Ю, Каліфорнія – 12 жовтня 2023 р. – Компанія Matternet, розробник провідної у світі системи доставки безпілотників у містах, сьогодні оголосила про призначення Вілла Урбана старшим радником, яке набуває чинності негайно. Пан Урбан приєднується до Matternet із Flexport, технологічної платформи для глобальної логістики, де він обіймав посаду директора з доходів компанії.

На цій посаді пан Урбан керуватиме численними ініціативами зі стратегічного розвитку бізнесу як старший радник Андреаса Раптопулоса, засновника та генерального директора Matternet, а також повної команди керівництва.

«Ми раді вітати Вілла як старшого радника Matternet», — сказав пан Раптопулос. «Завдяки своїм оперативним досвідом у сфері глобальної торгівлі, логістики та ланцюжків поставок Вілл пропонує можливість активізувати наші комерційні обговорення. Його досвід робить його всесвітньо визнаним експертом, який має унікальну кваліфікацію, щоб допомагати Matternet продовжувати розвиватися та показувати, що ми є лідером у комерційній доставці дронів».

Пан Урбан приєднується до Matternet під час значного періоду зростання, який включає отримання нашим партнером UPS Flight Forward (UPSFF) схвалення від Федерального управління цивільної авіації (FAA) на використання дрона Matternet M2 за межами прямої видимості (BVLOS) для пакету. доставка, а наш партнер Ameriflight отримує дозвіл від FAA на використання Matternet M2 для комерційної доставки.

«Я дуже хочу бути частиною цієї дивовижної компанії та допомогти Matternet отримати вигоду від можливостей для майбутнього зростання», — сказав пан Урбан. «Компанія переживає захоплюючий момент у своїй історії, і я радий, що можу застосувати свою пристрасть і знання галузі, щоб допомогти Matternet масштабувати свою діяльність на нових і захоплюючих ринках».

Під час роботи пана Урбана у Flexport він керував продажами та операціями, працюючи безпосередньо із засновниками компанії, одночасно керуючи приблизно 1000 штатними співробітниками та наглядаючи за великими глобальними обліковими записами в мережі компанії. Останнім часом він тісно співпрацював із генеральним директором Дейвом Кларком, колишнім керівником Amazon, який залишив Flexport минулого місяця. Зараз Вілл проводить свій час як радник різних компаній щодо їхніх програм виходу на ринок і ланцюга постачання, а також є венчурним партнером у r7 та Companyon Ventures.

Пан Урбан розпочав свою 25-річну кар’єру в Expeditors у 1994 році як стажист із менеджменту після випадкової зустрічі із засновником і колишнім генеральним директором Пітером Роузом під час роботи стажером у порту Сіетла. Він піднявся від стажиста менеджменту до регіонального віце-президента північно-західного регіону США, працюючи на різних посадах і на глобальних ринках.

Про Matternet

Matternet є провідним розробником комерційних безпілотних систем доставки для міських і приміських середовищ. Компанія постачає дрон Matternet M2 і програмну платформу Matternet і використовує свою технологію безпосередньо для клієнтів або в партнерстві з логістичними організаціями, такими як UPS. Matternet досягла багатьох галузевих досягнень, у тому числі була першою компанією, якій було дозволено здійснювати комерційні операції доставки безпілотниками Beyond Visual Line of Sight (BVLOS) над містами Швейцарії, першою, хто запустив регулярні прибуткові операції в США, і першою, хто отримати стандартну сертифікацію типу та сертифікацію виробництва Федеральним управлінням авіації США. Matternet співпрацює з UPS і Ameriflight, які отримали схвалення від Федеральної авіаційної адміністрації на експлуатацію Matternet M2 відповідно до Частини 135. На сьогоднішній день технологія Matternet уможливила десятки тисяч комерційних польотів над густонаселеними міськими та приміськими середовищами в США та Європі. .

Для отримання додаткової інформації про Matternet відвідайте: https://mttr.net.

Контакти

Нік Фокс

Sloane & Company

[email protected]