Ledger Nano X. Джерело: Ledger

Ledger випустив апаратну підтримку розширення Trust Wallet Browser Extension, багатоланцюжкового криптогаманця, який діє як шлюз до тисяч децентралізованих програм Web3 (dApps).

Апаратний гаманець надійно зберігає приватні ключі криптографічного користувача в автономному режимі, забезпечуючи додатковий рівень безпеки. Завдяки цьому останньому оновленню користувачі Trust Wallet можуть використовувати функціональні можливості Trust Wallet для доступу до децентралізованих програм, зберігаючи свої закриті ключі повністю в автономному режимі.

Відповідно до прес-релізу, наданого CryptoNews.com, функція кількох гаманців і Testnets також включені в це оновлення Trust Wallet Browser Extension, яке дозволяє користувачам насолоджуватися більш повним досвідом гаманця.

Мультигаманець дозволяє користувачам додавати, імпортувати та керувати всіма різними гаманцями, включаючи всі адреси гаманців Trust Wallet і Ledger, в одному місці, але з окремими закритими ключами.

«Ми раді забезпечити більше безпеки для користувачів Trust Wallet за допомогою цієї інтеграції», — сказав Жан-Франсуа Роше, віце-президент з транзакцій і послуг у Ledger. їхні власні активи, що є справжнім духом криптовалюти».

У рамках оновлення гаманець також додасть підтримку Testnets, що дозволить більшій кількості розробників і технічно підкованих користувачів експериментувати з криптовалютами в контрольованому середовищі. Ерік Чанг, керівник продукту Trust Wallet, сказав у коментарі:

«Інтеграція Trust Wallet і провідного апаратного гаманця, такого як Ledger, забезпечує людям найкращий баланс зручності, покращеної безпеки та функціональності. Люди можуть отримати доступ до широкого спектру нових токенів, мереж і з’єднань dApps через додатковий рівень безпеки – все в одному зі свого браузера”.

Ledger є провідним постачальником апаратних гаманців, які ніколи не підключаються до Інтернету та пропонують додатковий рівень безпеки, що робить їх ідеальними для довгострокового зберігання цифрових активів.

Навпаки, Trust Wallet — це гарячий гаманець, підключений до Інтернету, який можна використовувати для вивчення децентралізованих програм, таких як Uniswap і Maker, повсякденних транзакцій і керування цифровими активами. Binance, найбільша у світі криптобіржа, придбала Trust Wallet у 2018 році.

Нове партнерство розпочалося незабаром після Леджера підписав партнерство з розкішним брендом Web3 RTFKT, щоб створити безпечне та захищене рішення для своїх високоякісних цифрових предметів колекціонування. Дует також представив колекцію RTFKT x Ledger та освітні програми.

Варто зазначити, що Ledger відчув різке зростання продажів після хаотичний крах FTX у листопаді минулого року, коли споживачі поспішили використовувати рішення для самоохорони, щоб захистити свої цифрові активи.