ПРЕС-РЕЛІЗ

Korean Air співпрацює з LX Pantos, глобальною логістичною компанією, щоб розширити використання екологічно чистого авіаційного палива (SAF) на вантажних рейсах, щоб досягти нульового чистого викиду вуглецю.

Обидві компанії підписали меморандум про взаєморозуміння (MOU) у штаб-квартирі Korean Air 20 листопада, в якому взяли участь Джедонг Юм, старший віце-президент і керівник відділу вантажних перевезень Korean Air, і Кеун Тек О, віце-президент і керівник авіаперевезень. Підрозділ компанії LX Pantos.

У вересні Korean Air запустила програму вантажних авіаперевезень SAF для клієнтів і експедиторів, щоб зробити індивідуальний внесок у зменшення викидів вуглекислого газу. Будучи першим партнером цієї програми, LX Pantos співпрацює з Korean Air, щоб сприяти досягненню цілей світової авіаційної промисловості щодо нульових чистих викидів вуглецю.

Обидві компанії погодилися зменшити викиди парникових газів у вантажній промисловості та сприяти обізнаності про використання SAF у Кореї. LX Pantos придбає SAF для вантажних перевезень Korean Air, а Korean Air розділить відповідно зменшений обсяг викидів вуглецю.

«Ми раді вітати LX Pantos як нашого першого партнера у спільній ініціативі щодо майбутнього сталого авіаційного палива (SAF). Разом ми сподіваємося на тісну співпрацю, щоб прискорити комерціалізацію SAF, що є спільною метою в авіаційній промисловості, і підвищити обізнаність про використання SAF на корейському ринку», — сказав пан Юм.

«Дезкарбонізація галузі авіаційної логістики є ключовим фактором виживання в майбутньому», — сказав пан О. «LX Pantos посилить свою діяльність ESG і візьме на себе провідну роль у створенні сталого логістичного середовища завдяки співпраці з Korean Air на SAF».

Korean Air працює над створенням інфраструктури для використання SAF у внутрішньому авіаційному секторі. У вересні 2022 року авіакомпанія підписала угоду з Shell про купівлю SAF у великих аеропортах Азіатсько-Тихоокеанського регіону та Близького Сходу з 2026 по 2031 рік. Korean Air також проводить шість тестових польотів з використанням SAF з вересня по листопад цього року та поділиться результати тестових польотів з урядом. Уряд прагне встановити коефіцієнти змішування SAF і стандарти якості на основі результатів цих випробувальних польотів.