Мумбаї, Індія, вівторок, 17 жовтня 2023 р.: Kale Logistics Solutions (Kale) сьогодні опублікувала готовність опитування з 200 портів, які показали, що 30 відсотків не готові прийняти мандат Міжнародної морської організації (IMO) щодо єдиного морського вікна (MSW), який стане обов’язковим у всьому світі з 1 січня 2024 року.

Під час оприлюднення результатів опитування Кале наголосив на нагальності прискорення цифрової трансформації галузі, в якій також названо високі витрати на впровадження, тривалі терміни та різний рівень цифрової готовності як основні фактори, що перешкоджають дотриманню нормативних вимог.

Дослідження включало порти, розташовані в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, на Близькому Сході, в Європі, Африці, Північній Америці та Південній Америці, і підкреслювало, що системи портового співтовариства, вбудовані в MSW, є невід’ємною частиною досягнення справжнього потенціалу порту.

«Мета цього дослідження полягала в тому, щоб визначити відчутні переваги, які морська галузь може отримати за допомогою технологічного втручання, і результати показали потенційну економію до 50 мільярдів доларів США щорічно завдяки використанню платформ ТПВ», — сказав Вініт Малхотра, співзасновник і директор Kale. Логістичні рішення.

«Однак ці переваги залежать від 100-відсоткового впровадження MSW, і наш звіт показує, що порти стикаються з низкою перешкод, які перешкоджають цій цифровізації.

«Концепція MSW має потенціал зробити революцію в галузі міжнародних перевезень».

Платформи MSW приносять значні переваги сталого розвитку завдяки оцифровці документації, оптимізації процесів і покращенню обміну інформацією, що призводить до зменшення використання паперу та більш ефективного управління судном, що в кінцевому підсумку знижує викиди та вплив на навколишнє середовище.

В середньому 12 агенцій співпрацюють в одній береговій операції, а MSW спрощує документальні процедури між усіма залученими учасниками та гарантує, що інформацію потрібно вводити лише один раз.

Платформа MSW від Kale відповідає стандартам ІМО та дозволяє передавати інформацію та документацію в електронному вигляді між морськими та портовими зацікавленими сторонами, що стане обов’язковою вимогою з початку 2024 року.

«Важливість цього дослідження посіяє зерно для цифрової революції в морській галузі в усьому світі, продемонструвавши, як оцифрування може не тільки впорядкувати поточні хаотичні операції в галузі, але й досягти значних цілей сталого розвитку в довгостроковій перспективі», — додав Малхотра. .

Звіт був оприлюднений Шьямом Джаганнатаном, генеральним директором судноплавства Міністерства портів, судноплавства та водних шляхів уряду Індії, на Глобальному морському саміті Індії в Мумбаї, Індія.