ПРЕС-РЕЛІЗ

Бонн, 18 жовтня 2023 р. – У галузі логістики інновації, цифровізація та стале зростання наразі є одними з найважливіших тем. Поєднання відомої компанії та інноваційного стартапу може забезпечити саме це, що підтверджено успішною співпрацею між BlueBox Systems, одним із провідних розробників інтелектуальних рішень для відстеження повітряних вантажів, і Hellmann Worldwide Logistics, однією з найбільших компаній середнього розміру. логістичні компанії в Німеччині. На Logistics Summit, виставці та конференції про цифровізацію та інновації в логістичній галузі, як BlueBlox Systems, так і Hellmann пояснили в Дюссельдорфі переваги цієї співпраці, коли компанія та стартап працюють разом.

«BlueBox Systems надає цьому партнерству свіжі ідеї, гнучкість, нові технології та, перш за все, швидкість, наприклад, у реалізації. Вони захоплюються своїм продуктом і налаштовані дуже рішуче», — пояснив Штефан Борггреве, який як головний цифровий директор і член виконавчої ради відповідає за інновації та трансформацію в Hellmann, під час панельної дискусії під назвою «Корпорації проти стартапів: чому для масштабування потрібні 2!» Ще однією перевагою, за його словами, є менталітет BlueBox Systems. «Працюючи зі стартапами, ми виграємо від того факту, що вони можуть легко експериментувати завдяки своїй компактній структурі, а отже, дуже швидко навчатися», — сказав Борґґрев.

Мартін Бернеманн, головний технічний директор BlueBox Systems, додав: «Великою перевагою для нас є огляд ринку та доступ до ринку Hellmann, а також різні точки зору, які автоматично існують у корпоративних проектах. У свою чергу Hellmann отримує від нас свіже ноу-хау, найсучасніші технології та гнучкість. Тож обидві сторони виграють».

Hellmann є глобальним постачальником повного спектру послуг і використовує інтелектуальне рішення для відстеження повітряних вантажів BlueBox Air від BlueBox Systems протягом двох років, пропонуючи його своїм клієнтам як «SmartAir!», завдяки білому рішенню. Веб-рішення для відстеження дозволяє контролювати всі авіаперевезення лише кількома клацаннями. Завдяки даті понад 130 авіакомпаній і 1600 аеропортів, доступ до яких здійснюється за допомогою системи BlueBox Systems, користувач може в будь-який час відстежувати положення літака і, отже, вантажу в режимі реального часу. Вони також можуть підібрати орієнтовний час прибуття, запобігти можливим затримкам і таким чином заощадити кошти. Платформа відстеження надає загалом близько 40 мільйонів інформації про статус на день.

«Коли ми співпрацюємо зі стартапами, нам важливо якнайшвидше надати їм доступ до ресурсів і наставництва без зайвої бюрократії», — сказала Лена Хаарт’є, Розумний менеджер із роботи з ключовими клієнтами в Hellmann Worldwide Logistics. «Ще один важливий момент полягає в тому, що, працюючи разом із стартапами, ви не просто ставитеся до них як до постачальників, а зустрічаєтеся з ними як з рівними». Мартін Бернеманн сказав: «Коли компанії та стартапи працюють разом, обидві сторони хочуть прозорості. Стартапи очікують від компаній чіткої комунікації щодо того, наскільки далеко зайшов процес прийняття рішень. І компанії очікують від стартапів чіткого повідомлення про те, що вони дійсно можуть забезпечити. У BlueBox Systems ми надаємо велике значення проактивному спілкуванню та виконанню обіцянок. Це наша претензія».