ПРЕС-РЕЛІЗ

Глобальний логістичний провайдер GEODIS офіційно розпочав роботу свого нового майданчика площею 5500 кв.м у Схіпголі 6 жовтня. Буде надано послуги фармацевтичному сектору та сектору охорони здоров’я.
Це нове місце розташоване поруч із існуючим майданчиком і розширить присутність GEODIS у фармацевтиці та охороні здоров’я, яка вже добре зарекомендувала себе на ділянці логістичного оператора у Венло зі значною присутністю в контрактній логістиці для клієнтів в обох секторах. Нова інвестиція Schiphol-Rijk буде зосереджена на експедируванні вантажів і стане частиною всесвітньої мережі перехресних доків GEODIS для продуктів навколишнього середовища та холодового ланцюга.

Нове місце розташування має рейтинг TAPA-A для авіаперевезень і має відповідний сертифікат CEIV Pharma для обробки товарів у діапазоні 15-25 °C і 2-8 °C.

«Відкриття додаткового спеціалізованого складу в Schiphol-Rijk дозволяє нам запропонувати клієнтам готове рішення для логістики фармацевтики та охорони здоров’я», — говорить Марк ван ден Асем, керуючий директор GEODIS Benelux. «Збільшення синергії між нашими напрямками діяльності з контрактної логістики та експедирування вантажів є важливою частиною нашої стратегії зростання та матиме значні переваги для потреб наших клієнтів у ланцюзі поставок».

Сертифікація CEIV Pharma — це визнана в усьому світі сертифікація обробки фармацевтичних продуктів для забезпечення міжнародної та національної відповідності для захисту цілісності продукту, одночасно вирішуючи потреби в авіаперевезеннях.