Джерело зображення: Shutterstock

Криптообмін Близнюки ініціював позов проти кредитора цифрових активів Буття у спробі отримати контроль над 1,6 мільярда доларів Grayscale Bitcoin Trust акції.

позов, подано в п’ятницю в суді США з банкрутства Південного округу Нью-Йорка, має на меті повернути акції, щоб виплатити гроші клієнтам програми Gemini’s Earn.

Gemini та Genesis були втягнуті в суперечку з минулого року, коли Genesis виступав основним кредитним партнером для продукту Gemini Earn.

Програма Earn дозволила клієнтам отримувати прибутки від своїх криптовалютних активів. Однак після краху великої криптобіржі FTX і подальших потрясінь у всій галузі Genesis призупинила зняття коштів, залишивши клієнтів Earn невпевненими щодо долі їхніх коштів.

Gemini прагне повернути кошти та виконати свої зобов’язання перед клієнтами.

У позові підкреслюється, що застава, яка зараз становить майже 1,6 мільярда доларів США, повністю забезпечить і задовольнить вимоги всіх користувачів Earn.

Головною перешкодою в цьому процесі, на думку Близнюків, є Буття.

У дописі в блозі, присвяченому судовому позову, Gemini заявив, що Genesis перешкоджає спробам виплатити компенсацію користувачам Earn і намагається перенаправити вартість іншим групам кредиторів.

Genesis — це компанія під егідою Digital Currency Group (DCG), яка також контролює Grayscale Bitcoin Trust, найбільший у світі фонд Bitcoin.

«Genesis неодноразово вживав заходів, щоб завдати шкоди користувачам Earn, а також перешкоджати та затримувати відновлення цифрових активів користувачів Earn», — стверджувалося в позові.

«Настав час вирішити ці проблеми, щоб Genesis міг просунутися з розумним планом реорганізації, а Gemini могла розподілити доходи від застави між користувачами Earn».

Genesis Global, дочірня компанія DCG, оголосила про банкрутство в січні та нещодавно оголосила про припинення всіх операцій.

Минулого місяця офіс генерального прокурора Нью-Йорка подав до суду на DCG, Genesis Global Capital і Gemini Trust, стверджуючи, що компанії обдурили клієнтів на 1,1 мільярда доларів.

Gemini Trust, заснована Кемероном і Тайлером Вінклвоссами, відомими діячами в криптопросторі, звинуватила генерального директора DCG Баррі Сілберта у застосуванні «недобросовісної тактики зриву», щоб відкласти вирішення поточної суперечки.