Джерело: AdobeStock / Рафаель Енріке

Збанкрутіла криптобіржа FTX попередила громадськість про токени, випущені групами, які стверджують, що працюють від її імені.

У твіті, опублікованому боржниками, які зараз контролюють банкрутство FTX, криптоінвесторів закликали бути «уважними щодо шахрайства від організацій, які стверджують, що вони пов’язані з FTX».

«Боржники FTX не випускали боргових токенів, і будь-які подібні пропозиції є несанкціонованими», — йдеться в твіті, нагадуючи читачам, що всі офіційні оголошення щодо FTX і процесу банкрутства будуть зроблені через офіційний акаунт FTX у Twitter.

Токен FUD

Попередження від FTX надійшло через те, що принаймні один токен із назвою FTX Users’ Debt, або скорочено FUD, викликав деяку плутанину в спільноті.

Токен, який випускається на Трон blockchain, зареєстровано на сайтах відстеження монет, таких як CoinGecko, з поточною ціною 16,29 доларів США, але з невідомою пропозицією токенів.

Джерело: CoinGecko

Перераховано Huobi

Незважаючи на відсутність офіційних відносин з FTX, токен FUD вже був перераховані на криптобіржі Хуобі. На момент написання статті понад 99% обсягу торгів токенами припадало на ринок FUD/USDT на Huobi, який за 24 години становив трохи більше 200 000 доларів США.

Маркер також привернув увагу Джастін Санкитайський криптопідприємець і засновник блокчейну Tron.

Раніше цього місяця Sun написав у Twitter, що FUD — це «токен облігацій» і що він «представляє найвищу якість боргового активу FTX і призначений для всіх у криптосвіті».

За словами а. Джастін Сан є членом «Глобальної консультативної ради» Huobi твіт він опублікував у жовтні минулого року.