Джерело зображення: Pixabay

Виробник розкішних спортивних автомобілів Феррарі оголосила про прийняття платежів у криптовалюті для своїх транспортних засобів у Сполучених Штатах, плануючи розширити пропозицію до Європи у відповідь на запити клієнтів.

Рішення прийшло після виробника електромобілів Тесла коротко прийняв біткойн як оплату у 2021 році лише для того, щоб припинити практику через екологічні проблеми.

Проте в інтерв’ю Reutersголовний маркетинговий і комерційний директор Ferrari Енріко Галлієра зазначив, що криптовалюти доклали зусиль, щоб зменшити свій вуглецевий слід шляхом впровадження нового програмного забезпечення та збільшення використання відновлюваних джерел енергії.

Галлієра підтвердив прагнення Ferrari досягти вуглецевої нейтральності по всьому ланцюжку створення вартості до 2030 року.

Перехід Ferrari на прийом платежів у криптовалюті був зумовлений ринковим попитом і запитами від її дилерів, оскільки багато її заможних клієнтів інвестували в криптовалюти.

«Деякі — молоді інвестори, які збудували свої статки на криптовалютах», — сказав він. «Деякі інші є більш традиційними інвесторами, які хочуть диверсифікувати свої портфелі».

Хоча деякі криптовалюти, наприклад Ethereum (ETH)досягли успіхів у підвищенні енергоефективності, Bitcoin (BTC) досі зазнає критики за енергоємний процес видобутку.

Незважаючи на те, що Ferrari не розкрила конкретних прогнозів продажів для криптовалютних платежів, Галлієра заявив, що портфель замовлень компанії є сильним і повністю заброньованим до 2025 року.

Ferrari використовує Crypto для розширення бази користувачів

Прийняття криптовалют має на меті залучити ширшу аудиторію та зв’язатися з людьми, які можуть дозволити собі Ferrari, але, можливо, раніше не розглядали його придбання.

Щоб полегшити транзакції з криптовалютою, Ferrari співпрацює з BitPay, одним із провідних процесорів криптовалютних платежів.

Спочатку прийняті криптовалюти включатимуть біткойн, ефір і Монета доларів США (USDC)стейблкойн.

BitPay конвертуватиме платежі в криптовалюті в традиційну валюту від імені дилерів Ferrari, захищаючи їх від коливань цін.

Компанія планує розширити свою схему криптовалютних платежів на Європу до першого кварталу наступного року, а потім на інші регіони, де законно приймаються платежі в криптовалюті.

На найбільший ринковий регіон Ferrari, Європу, Близький Схід і Африку (EMEA), припало 46% від загального обсягу поставок автомобілів у першій половині 2023 року.

Галлієра підкреслив, що інтерес до криптовалютних платежів подібний як у Сполучених Штатах, так і в Європі, що вказує на глобальний попит на такі варіанти оплати.

як повідомили, Тейлор Свіфт також дозволить фанатам придбати квитки на довгоочікуваний фільм «Тейлор Свіфт: Тур епох» за допомогою різних криптовалют, у т.ч. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Доджкойн (DOGE)і Сіба-іну (SHIB).

Аналогічно, компанія з інфраструктури крипто-платежів MoonPay оприлюднив нову функцію минулого тижня у своїй програмі, яка дозволяє користувачам обмінювати одну криптовалюту на іншу.

Нова функція розширює функціональність роздрібної криптовалютної програми MoonPay, яка була запущена в травні та спочатку дозволяла користувачам купувати криптовалюту та керувати декількома гаманцями в програмі.