Монета ефіру. Джерело: Adobe

Ефір (ETH) переживає момент «зроби або помри» як другу за величиною криптовалюту в світі за ринковою капіталізацією, яка підтримує домінуючу компанію з підтримкою смарт-контрактів Ethereum блокчейн повторно перевіряє ключову підтримку у формі свого 200-денного ковзного середнього в 1420 доларів США.

The ETH ціна ненадовго опустилася нижче 200DMA і досягла 1408 доларів, перш ніж відновити трохи самовладання, щоб знову торгувати ближче до 1450 доларів. але ETHЦіна /USD все ще знижується приблизно на 6% за день, згідно з даними TradingView, і більш ніж на 8% за останні 24 години, згідно з CoinMarketCap.

Криптовалютні ринки зазнали значного побиття у четвер після події в середу крах криптодружнього банку Silvergateщо викликало занепокоєння, що наступними можуть стати інші крипто-дружні фінансові установи SVB Financial and Signature Bank.

Припинення існування Silvergate широко розглядається як удар по запровадженню криптовалюти, враховуючи попередні зусилля банку щодо кращого з’єднання фіатної грошової системи та криптовалютних бірж за допомогою його нині закритої служби банківських переказів 24/7 між ними.

Триває макро зустрічний вітер, оскільки долар США та прибутковість США спостерігали значне зростання за останні тижні, оскільки ринки посилили свої ставки ФРС на посилення ситуації. Криптотрейдери нервно спостерігатимуть за п’ятничним звітом про робочі місця в США та наступним тижневим звітом про CPI США, які можуть визначити, чи підвищить ФРС процентні ставки на 25 або 50 базисних пунктів пізніше цього місяця.

200DMA є ключовим для найближчої перспективи ETH

Більшість трейдерів вважають 200DMA ключовим технічним рівнем. Прорив вище або нижче цього може сигналізувати або служити підтвердженням значного зрушення в короткостроковій динаміці ринку. Тим часом, якщо ринок знаходить сильну підтримку на 200DMA або не вдається спробувати пробитися вище нього, це також іноді інтерпретується як сигнал того, що ринок ще не готовий змінити напрямок і може повернутися до попереднього тренду.

Дійсно, 200DMA, безумовно, був ключовим рівнем для Ethereum за останні місяці. Двічі у 2022 році (у квітні та листопаді) це діяло як стеля для цінової дії, двічі підтверджуючи, що ведмежий ринок ефіру все ще діє. Тим часом рішучий прорив ефіру вище свого 200DMA в середині січня розглядався як сигнал про те, що ведмежий ринок 2022 року цілком може закінчитися, а криптовалюта продовжить знаходити сильну підтримку вище цього рівня в середині лютого.

Це було б значним ударом для короткострокових настроїв ринку, якби Ethereum втратив контроль над своїм 200DMA. Дійсно, швидке випробування максимумів середини грудня в 1350 доларів стало б надзвичайно вірогідним, а прорив нижче, можливо, відкрив би двері для падіння до листопадових мінімумів нижче 1100 доларів.

Одним із порятунків для ETH може стати його 14-денний індекс відносної сили (RSI), який близький до того, щоб вийти на територію перепроданості, сигналізуючи про те, що деяка консолідація незабаром може бути в порядку.