DHL Express замовила 12 електронних вантажних літаків Alice Фото: Eviation

Виконавчий директор DHL Express Джон Пірсон під час прес-конференції цього тижня висловився з усією зброєю, коли детально описав зусилля фірми досягти чистого нуля до 2050 року.

У 2020 році компанія виробила понад 33,3 мільйона тонн CO2, 90% з яких за рахунок авіації, але пан Пірсон був упевнений, що багатостороння стратегія DHL приведе компанію туди, де вона повинна бути, зазначивши, що в одному аспекті вона випереджає конкурентів. .

«Що стосується екологічно безпечного авіаційного палива (SAF), ми знаємо, що це дорого, але ми також вклали в нього значну частину змін», — сказав він.

«Наші конкуренти в США ще не купили жодного або навіть не почали пропонувати його клієнтам, даючи нам перевагу, особливо враховуючи, що запланована нами ескалація використання SAF стане досить стрімкою для досягнення наших запланованих цілей. До кінця року ми хочемо, щоб 2% рейсів заправлялися SAF».

Цей намір означає, що до кінця цього року йому знадобиться 800 мільйонів літрів.

DHL купила 15% усіх доступних у всьому світі SAF, і пан Пірсон зазначив, що зосереджено на «побудові довгострокових партнерських відносин з постачальниками» для забезпечення безперервних поставок.

Використання SAF є лише частиною переходу до чистого нуля: оновлення парку; декарбонізація наземного обслуговування; програма оптимізації палива; і використання електричних літальних апаратів після успішного вересневого випробування над Сіетлом електронного вантажного літака Alice є критично важливими.

«[The electric aircraft] «Пролітав 15 хвилин, щоб дати нам зрозуміти, які зміни потрібні, після чого ми розмістили замовлення на 12, щоб надійти в експлуатацію до 2027 року, що відповідає вантажопідйомності 1300 кг», — сказав пан Пірсон.

«Ми також докладаємо багато зусиль для оптимізації палива; це означає руління в певних напрямках, зниження швидкості, а також укладання контейнерів таким чином, щоб забезпечити менше спалювання палива під час зльоту – важчі контейнери ззаду, легші спереду».

Оновлення флоту відбувається після особливо помітного моменту зростання для компанії: під час пандемії вона додала 10 широкофюзеляжних і 70 малофюзеляжних літаків.

Завдяки своїй двомоторній конструкції вантажний літак 777, названий Boeing одним із найбільш «економічних» літаків на ринку, є центральною частиною планів оновлення DHL Express, сказав пан Пірсон, додавши, що 28 було замовлено. .

dhl експрес

Інтер’єр електровантажного літака Alice Фото: Eviation