Криптоландшафт Європи, що розширюється: DeFi та Web3 на підйомі

Екосистема цифрових активів у Європі розширюється, оскільки установи розширюють свої послуги до децентралізованого фінансування (DeFi) на тлі ринкових потрясінь.

Новий опубліковано ринковий звіт аналітика в ланцюжку від Chainalysis демонструє зростання галузі в Центральній, Північній і Західній Європі (CNWE), а також домінування Сполученого Королівства (Великобританії) у своїй юрисдикції та вплив ринків криптовалютних активів (MiCA) регулювання.

Згідно з дослідженням, на CNWE припадає 17,6% глобальних криптовалютних транзакцій у період з липня по червень 2022 року, і він є другим за величиною регіоном за тим самим показником після Північної Америки.

Зареєструвавши приплив понад 1 трильйон доларів, установи (традиційні та децентралізовані) посилюють зусилля, щоб отримати доступ до простору DeFi у регіоні, створюючи кілька ініціатив web3, націлених на зростаючі ніші.

У CNWE, DeFi цифри становлять 54% від загальної вартості екосистеми, причому країни демонструють зростання кількості заявок на кредитування, децентралізованих бірж і пов’язаних платформ.

«CNWE включає шість із 50 найпопулярніших користувачів криптовалюти в усьому світі: Велика Британія (14), Іспанія (22), Франція (23), Німеччина (26), Італія (37) та Нідерланди (39). Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про те, що стимулює впровадження криптовалюти в цих країнах».

Детальне порівняння між діяльністю на централізованих біржах показує незначне зниження їх кількості через v ширші ринкові потрясіння; проте приплив децентралізованого обміну різко зріс у семи країнах: Албанії, Люксембурзі, Латвії, Іспанії, Великобританії, Франції та Литві.

Великобританія лідирує в регіоні

Цього року спостерігачі за політикою прогнозують, що Великобританія стане головним крипто-центром у найближчі роки, що можна побачити у впровадженні політики, сприятливої ​​для промисловості, і позитивного регулювання для підвищення довіри інвесторів.

За останні 12 місяців Велика Британія зафіксувала приголомшливий обсяг транзакцій у розмірі 252,1 мільярда доларів США і посідає 14 місце в рейтингу Chainalysis Global Crypto Adoption Index.

У червні країна пройшла Законопроект про фінансові послуги та ринки який додає цифрові активи до регулювання, включаючи надання повноважень уряду приймати закони щодо стейблкоїнів.

Незважаючи на те, що законопроект вплинув на діяльність стейблкойнів, керівники криптовалютних компаній привітали крок Великобританії, коли фірми оголосили про можливу міграцію в цю країну.

«Ми раді відкрити наш перший міжнародний офіс у юрисдикції, яка підтримує технологію блокчейн і прагне створити передбачуване бізнес-середовище, дотримуючись правил, які охоплюють web3 і захищають споживачів». Кріс Діксон, партнер-засновник a16z.

MiCA: зміна гри для Європи

Європа продовжує привертати все більше уваги розробників і керівників після підписання MiCA, яке має набути чинності в 2024 році.

Він спрямований на сприяння фінансовій стабільності на ринках за допомогою єдиного режиму, прийнятого кількома країнами, і привернув увагу зацікавлених сторін, назвавши його знаковим законодавством.

«Схоже, MiCA вже створила сприятливе середовище для криптоінновацій. Ми поговорили з лідерами галузі у Франції, Італії та Німеччині, щоб зрозуміти ці наслідки,», – йдеться в дослідженні.

У Сполучених Штатах регулювання криптовалюти залишається розрізненим, і немає чіткого шляху, щоб слідувати прикладу Європи, що призводить до незліченні судові процеси за участю Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) і кілька компаній web3.