Джерело: AdobeStock / Ірина Буданова

Отримуйте свій щоденний невеликий дайджест новин, пов’язаних із криптовалютними активами та блокчейном, – досліджуючи історії, які пролітають під радаром сьогоднішніх новин про криптовалюту.
__________

Обмін новинами

  • Coinbase як повідомляється, припинено підтримку криптовалюти Банк підпису‘s Печатка платіжна платформа до подальшого повідомлення. пер The Wall Street Journal, компанія заявила, що шукає нового постачальника технологій і чекає роз’яснень щодо результатів для Signet. «На додаток до традиційних методів оплати, криптовалютні депозити, зняття коштів і конвертація з USDC в USD доступні 24/7 на Coinbase Exchange. Хоча це не ідеально, це свідчить про потребу в оновленій фінансовій системі», – сказала речниця Coinbase.

Новини платежів

  • The МетаМаска гаманець розширив партнерство з платіжною компанією MoonPay в Нігерія щоб користувачі могли купувати криптовалюту безпосередньо зі своїх гаманців, Web3 компанії ConsenSys оголошений сьогодні. Нігерійські користувачі тепер можуть купувати криптовалюту за допомогою миттєвих банківських переказів у мобільному додатку MetaMask і Portfolio Dapp. Це полегшить користувачам «більш ефективне отримання токенів без створення облікового запису криптобіржі». сказав оголошення.
  • Австралійський стейблкойн гаманець Конюшні оголосила про співпрацю з платформою емісії карток Маркета і с Mastercard у «першій у своєму роді інтеграції цифрового гаманця» в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні (APAC), яка дозволить клієнтам конвертувати стейблкоїни у фіатну валюту та витрачати їх будь-де, де приймають Mastercard, сказав прес-реліз. Stables буде співпрацювати з третьою стороною, щоб дозволити клієнтам заощаджувати та витрачати USDC, які будуть конвертовані у фіат і розраховані в мережі Mastercard, додали в ньому. Картка буде доступна через цифровий додаток Stables через мобільні гаманці.

Новини усиновлення

  • Індія очікується, що у 2023 році кількість користувачів криптовалюти досягне 156 мільйонів, що в п’ять разів більше, ніж США, відповідно до BitcoinCasinos.com. У країні втричі більше користувачів криптовалюти, ніж у США, Японія, Велика Британіяі Росія комбіновані. Очікується, що цього року криптовалюта становитиме майже 43 мільярди доларів у всьому світі, що на 24% більше порівняно з 34,3 мільярдами доларів рік тому. Більше половини цієї вартості надійде зі США, йдеться у звіті.

Банківські новини

  • Bitcoin зберігач і ліцензований приватний банк Xapo Bank сказав, що співпрацював з USDC емітент Коло щоб стати першим ліцензованим банком, який інтегрував платіжні рейки стейблкойнів USDC як альтернативу SWIFT. пер У оголошенні, додавши зовнішні елементи до своїх існуючих USDC onramps, банк «дозволяє членам обійти дорогі та трудомісткі платежі SWIFT і натомість вносити та знімати через стейблкоїн без жодних комісій, які стягує Xapo Bank». Він пропонує курс конвертації 1:1 з USDC в USD і 4,1% річної відсоткової ставки за депозитами.

Новини регулювання

  • The Комісія фінансового нагляду ім Тайвань (FSC) стане головним регулятором криптовалют в країні, повідомляє United Daily News повідомилипосилаючись на голову Huang Tien-mu.

Новини DeFi

  • Спільнота NEAR запустив NEAR Digital Collective Special Purpose Trust (НДЦ Траст) за підтримки Фундація «НЕАР».швейцарська неприбуткова організація, яка підтримує розвиток Протокол NEAR, – йдеться в прес-релізі. «Використовуючи систему спеціального призначення Гернсі, NDC Trust дозволить учасникам екосистеми отримати вигоду від децентралізованої скарбниці громади, яка працює гнучко, але з пом’якшеним ризиком, і допомагає демократизувати управління серед зацікавлених сторін», – йдеться в повідомленні. Трастовий фонд спеціального призначення Гернсі також допомагає роз’яснити учасникам децентралізованих автономних організацій (DAO), у тому числі з точки зору відповідальності, позамережевих транзакцій і податків, додається в ньому.

Ігрові новини

  • Платіжний процесор ЗЕБЕДІЙ і на основі блокчейну ігри турнірна платформа Dubbz сьогодні оголосили про партнерство, щоб представити винагороду BTC на платформі Dubbz. «Цей крок у поєднанні з існуючою службою ZEBEDEE дозволяє будь-кому легко заробляти реальні гроші, беручи участь у турнірах, а також використовувати свої призи для заощаджень або покупок», — сказали вони. Партнерство розпочнеться з a Fortnite турнір 31 березня, а про додаткові турніри Dubbz на ZEBEDEE буде оголошено найближчим часом.

Інвестиційні новини

  • ауросфірма, що займається алгоритмічною торгівлею та створенням ринку, залучила 17 мільйонів доларів у фінансування раунд під керівництвом торгової фірми Вів’єнн Кортза участю компанії з видобутку цифрових активів, зареєстрованої на Nasdaq Біт цифровий, Тровіо, Столиця Епохи, Первинний капітала також консорціум старших випускників з Optiver, – йдеться в повідомленні. «Auros також використовуватиме кошти, щоб продовжувати масштабувати свій бізнес рішень для похідних інструментів, де проекти, децентралізовані автономні організації (DAO), майнери та акредитовані установи можуть отримати доступ до структур прибутковості, захисту та участі від надійного провідного постачальника на ринку», вказано.

Новини майнінгу

  • Bitcoin майнер TeraWulf сказав, що це розгорнуто Bitmain шахтарів, щоб заповнити свої 50 МВт потужностей на АЕС Наутілус біткойн видобуток корисних копалин об’єкт. Відповідно до Згідно з прес-релізом, компанія нещодавно почала видобуток корисних копалин на Nautilus і очікує, що її повна частка в першій фазі об’єкта буде запущена в роботу до травня. TeraWulf також розширює видобуток корисних копалин у своїй 100-правовій власності Озеро Маринер об’єкт у Нью-Йорку, США, з додаванням будівлі 2, яка, як очікується, збільшить експлуатаційну потужність об’єкта, додає він.