© Funtap P

ПРЕС-РЕЛІЗ

Використання можливостей машинного навчання, штучного інтелекту (ШІ) та API (інтерфейсів прикладного програмування) для оптимізації трудомісткої обробки документів

Люксембург, 17 жовтня 2023 р – З більш ніж 60 мільйонами авіанакладних (AWB), набраних і порівнюваних вручну, CHAMP Cargosystems співпрацює з Metamaze, щоб запустити A2Z Scan для оцифровки обробки паперових авіанакладних, зменшуючи середній рівень людських помилок і заощаджуючи час до 80% .

CHAMP A2Z Scan був розроблений, щоб дати авіакомпаніям і агентам з наземного обслуговування (GHA) можливість обійти цю трудомістку ручну працю, натомість завантажуючи цифрові AWB у спеціально розроблений сканер AI, який перетворює зображення на текст і автоматично порівнює дані.

Завдяки відкритій вантажній платформі CHAMP і провідній програмі API CHAMP A2Z Scan автоматично шукає будь-які відповідні дані AWB у вашій системі керування вантажами, наприклад Cargospot, і автоматизує порівняння між ними. Потім система висвітлює будь-які розбіжності для ручного коригування.

На основі цих ручних коригувань програмне забезпечення штучного інтелекту збирає нову інформацію, яку воно може застосувати до майбутніх сканувань AWB, зменшуючи потребу в майбутніх ручних виправленнях.

«Ми дуже раді співпрацювати з компанією CHAMP Cargosystems у створенні цього спільного підприємства», — каже Джо Сінсманс, менеджер із партнерства в Metamaze. «Разом ми створили рішення, яке є перспективним для наших клієнтів, значно звільняючи час і ресурси для їхніх повсякденних операцій».

«У CHAMP і Metamaze було спільне бачення — дати можливість нашим клієнтам сканувати всі документи, що переміщуються з кожним відправленням, і автоматично обробляти їх штучним інтелектом», — говорить Лукас Фернандес, віце-президент з інновацій та аналізу CHAMP Cargosystems. «Завдяки нашій співпраці наші клієнти отримали ефективне та інноваційне рішення, яке більше не вимагає ручного збору даних, покращуючи спосіб їхньої роботи».