Джерело зображення: Capital.com

Bybit, одна з найбільших бірж криптовалют у світі, оголосила про призупинення депозитів у доларах США за допомогою банківського переказу через «збої в обслуговуванні партнера».

«Ми тимчасово призупинили депозити в доларах США за допомогою банківського переказу (включаючи SWIFT) через перебої в обслуговуванні нашого партнера з кінцевої обробки до подальшого повідомлення», — криптобіржа. сказав в суботньому оголошенні.

Bybit додав, що зняття за допомогою банківського переказу (включаючи SWIFT) також буде призупинено, починаючи з 10 березня 2023 року, через того самого кінцевого партнера з обробки. «Якщо ви бажаєте зняти кошти за допомогою цих методів, будь ласка, зробіть це до 12:00 (опівночі) UTC 10 березня 2023 року», — йдеться в повідомленні.

Інші методи депозиту або зняття залишаються робочими, повідомляє біржа, зазначаючи, що користувачі можуть купувати криптовалюти за допомогою кредитних карток на сторінці One-Click Buy. Базована в Дубаї криптовалютна біржа також заявила, що запустить послугу виведення коштів із гаманця Advcash, щоб прискорити роботу користувачів.

«Будь ласка, будьте впевнені, що активи в доларах США, які ви зберігаєте в Bybit, знаходяться в безпеці», — сказав Bybit. «Наша платформа пройшла суворі заходи безпеки, щоб гарантувати безпеку всіх коштів користувачів». Bybit не розкриває особу партнера, у якого виникають збої.

Зупинка сталася лише через день після того, як проблемний криптобанк Silvergate оголосив про плани припинити платіжну мережу своїх цифрових активів, стверджуючи, що припинення є «рішенням, заснованим на ризику». Ця мережа була однією з головних платформ для продажу доларів США в американській криптоіндустрії.

Варто зазначити, що Binance, найбільша у світі біржа криптовалют, також нещодавно зробила подібну заяву. На початку лютого обмін сказав що він тимчасово призупиняє зняття та депозити в доларах США для міжнародних клієнтів.

Банки намагаються зменшити ризик криптографії в умовах регуляторних заходів

Катастрофічне крах криптовалютної біржі FTX Минулий рік викликав гнів регуляторних органів у США, які чинили тиск на банки та інші фінансові установи, щоб вони переглянули свою залежність від компаній, що займаються криптовалютою та цифровими активами.

як повідомили, Moonstone Bank, цифровий банк, який зосереджується на обслуговуванні заможних людей, на початку цього року повідомив, що покидає криптопростір і переорієнтується на роль «громадського банку». Причиною свого рішення він назвав нещодавні події в галузі та подальше посилення регулятивного контролю.

«Зміна стратегії відображає вплив останніх подій в індустрії криптоактивів і, як наслідок, зміну нормативного середовища, пов’язаного з бізнесом з криптовалютними активами», — заявив тоді Moonstone Bank.

Подібним чином Signature Bank, який є банківським партнером Binance, намагався зменшити свій вплив на криптовалюту. Зовсім недавно банк піднятий мінімальні транзакції для переказів у доларах, оголосивши, що він оброблятиме угоди лише користувачів із банківськими рахунками в доларах США на суму понад 100 000 доларів США.

Тим часом на початку цього тижня Silvergate оголосив, що не зможе вчасно подати свій річний фінансовий звіт 10-K до SEC і що він оцінює свою здатність залишатися в бізнесі. Банк побачив відтік криптокомпаній після оголошення.