Джерело: AdobeStock / Рафаель Енріке

Отримуйте щоденний невеликий дайджест новин, пов’язаних із криптоактивами та блокчейном, – досліджуючи історії, які пролітають під радаром сучасних новин про криптовалюту.
__________

Обмін новинами

  • ByBit оголосив нова дебетова картка, яка дозволить користувачам здійснювати платежі та знімати готівку за допомогою криптовалюти. Картка Bybit Card працюватиме на Mastercard і розпочнеться із запуску безкоштовної віртуальної картки для онлайн-покупок, а фізичні дебетові картки, як повідомляється, будуть доступні у квітні 2023 року. Це відбудеться після того, як 4 березня ByBit “тимчасово призупинені депозити в доларах США за допомогою банківського переказу (включаючи SWIFT) у зв’язку з перебоями в обслуговуванні нашого кінцевого партнера з обробки до подальшого повідомлення». Зняття коштів також буде призупинено 10 березня.

  • Binance хотів найняти Гері Генслера радником у 2018 і 2019 роках, перш ніж він став главою США Комісія з цінних паперів і бірж (SEC), відповідно Wall Street Journal з посиланням на повідомлення співробітників біржі. Як повідомляється, Генслер відмовився, але «він був щедрим у розповсюдженні ліцензійних стратегій», — написав у повідомленні Гаррі Чжоу, який працював у компанії, що фінансується Binance.

Новини DeFi

  • Багатоланцюгова децентралізована біржа (DEX) PancakeSwap запустить свою версію 3 (V3). BNB Smart Chain у перший тиждень квітня команда підтверджено на Twitter. «Наша команда наполегливо працює над постійним удосконаленням платформи PancakeSwap і наданням нашим користувачам найкращого досвіду. Слідкуйте за цікавими подіями», — сказали вони.

Юридичні новини

  • єгипетський влада затримала 29 осіб, у тому числі 13 іноземців, звинувачених у керуванні криптовалютою афера який обдурив тисячі інвесторів і прибрав близько 620 000 доларів, The Times of Israel повідомили, посилаючись на державні ЗМІ. Група керувала онлайн-платформою “HoggPool”обіцяючи великі прибутки від послуг майнінгу та трейдингу криптовалюти за привабливий обмінний курс.

Банківські новини

  • The Пакистан Асоціація банків (PBA) підписала розробку платформи Know Your Customer (KYC) на основі блокчейну з Група АванзаThe Daily Times повідомили. Проект є частиною Державний банк Пакистану (SBP) посилення контрольної інфраструктури для боротьби з відмиванням грошей (ПВК)/фінансування тероризму (ФТ) у країні, йдеться в повідомленні.

Новини CBDC

  • The Банк міжнародних розрахунків (BIS) і центральні банки Ізраїль, Норвегіяі Швеція зробили висновок Проект «Криголам».яка вивчала потенційні переваги та проблеми використання роздрібних цифрових валют центрального банку (CBDC) у міжнародних розрахунках. пер BIS, «для країн, які розглядають можливість розвитку внутрішніх CBDC, проект надає модель для поширення їх та інноваційних послуг на транскордонні транзакції. Для центральних банків, які розглядають впровадження роздрібних CBDC, результат проекту Icebreaker забезпечує глибше розуміння технології, які можна використовувати, і доступні технічні та політичні варіанти».

  • The Центральний банк Росії Іран (CBI) завершив передпілотний етап розробки цифрової валюти центрального банку Ірану, відповідно в офіційній заяві дослідницького підрозділу CBI Грошово-банківський науково-дослідний інститут (MBRI). «Передпілотна фаза цифрового ріала завершилася успішно з певними досягненнями. […] Незабаром сфера використання розшириться, і цифровий ріал буде розвинений в платіжній системі країни», – сказав Мохаммад Реза Мані Єкта, голова офісу CBI з нагляду за платіжними системами.