ПРЕС-РЕЛІЗ

У секторі закордонних перевезень повна наскрізна видимість стала важливою для забезпечення безперебійної роботи. Winddle, спільна платформа для управління ланцюгами поставок, з гордістю повідомляє про співпрацю з компанією Bolloré Logistics, головним гравцем у секторі логістики та міжнародних перевезень. Мета: оптимізувати транспортні операції за допомогою інтегрованого управління замовленнями продуктів і співпраці з постачальниками.

Вхідна координація та наскрізна видимість продукту
Будь-який гравець у міжнародному транспортному секторі знає, наскільки важливо мати повну видимість усіх операцій ланцюжка поставок, оскільки найменші збої в інформаційних потоках можуть мати значний вплив на їх безперебійну роботу з можливими затримками та додатковими витратами.

Зокрема, спільне наскрізне управління транспортними операціями на рівнях замовлення/продажу та продукту/артикула дає змогу вантажовідправникам, постачальникам і перевізникам працювати на спільній основі (і таким чином уникати дублювання введення даних, нецентралізованих документів, тощо), а також для ефективної координації передачі між етапами виробництва та транспортування. Дійсно, для команд Bolloré Logistics отримання інформації про прогнози доставки товарів, надані постачальниками, дозволяє їм ефективніше передбачати транспортні потоки та захищати їх.

«Ми отримуємо все більше і більше запитів від наших клієнтів щодо видимості та управління замовленнями на закупівлю в усіх сферах діяльності. Гнучкість Winddle дозволяє нам легко інтегрувати його з системами TMS Bolloré Logistics і стандартно реагувати на різні SOP клієнтів», – підкреслює Наталі Легер, глобальний віце-президент із секторів краси та предметів розкоші.

Інтеграція управління замовленням на замовлення з транспортною видимістю, яку Bolloré Logistics надавала своїм клієнтам досі, є ключовою для того, щоб вони краще розуміли загальну продуктивність свого ланцюжка поставок. Насправді, будь то прогнози чи фактичний моніторинг дат, витрат чи впливу на навколишнє середовище, індикатори доступні на рівні продукту, замовлення на купівлю чи замовлення клієнта.

Завдяки Winddle Bolloré Logistics дає змогу своїм клієнтам краще визначати пріоритетність потоків продуктів у разі напруги щодо доступності транспортних можливостей або швидко й ефективно спілкуватися із зацікавленими сторонами, які постраждали від затримки транспортування.

Дуже багатообіцяюче перше розгортання
Bolloré Logistics вже впровадила рішення Winddle для керування замовленнями для французького бренду косметики класу люкс, замінивши систему керування замовленнями на замовлення на основі спільних файлів.

Лише за три місяці понад 80 користувачів (менеджери з промислової логістики, менеджери з транспорту, менеджери з митниці для бренду та менеджери з імплантації та походження для Bolloré Logistics) були включені до платформи для спільного моніторингу всіх операцій, починаючи з оголошення про передачу продукції постачальниками. до кінцевої доставки на кілька тисяч відправлень на рік.

Завдяки персоналізованим переглядам і попередженням для кожного профілю користувача, постачальникам, які автоматично сповіщаються платформою, централізовано всі документи та інтеграції з системами логістики Bolloré, проект привніс плавність у щоденну співпрацю між брендом косметики та його командами в пунктах призначення та відправленні. Клієнт тепер має надійний інструмент для спільної роботи для координації роботи постачальника (OTD, OTIF тощо) і ефективності транспортування (менше звернення до авіаперевезень, оптимізація витрат тощо).

Більш точне управління транспортними витратами
Після цього успішного першого запуску Bolloré Logistics планує зробити ще один крок далі, інтегрувавши модулі Winddle для автоматизованого прогнозованого розрахунку одиничних витрат і транспортних витрат, а також для узгодження рахунків-фактур. Це відкриває захоплюючі нові перспективи для постійної оптимізації транспортних операцій.