Джерело: Adobe

Основна криптобіржа Binance припинила послуги депозитів і зняття коштів за допомогою банківських переказів і карткових платежів для клієнтів у Великій Британії після того, як її партнер, лондонська компанія онлайн-платежів Paysafe, припинила підтримку транзакцій, здійснених у британських фунтах (GBP).

Партнер Binance заявив, що його рішення припинити постачання одного зі своїх продуктів британським клієнтам біржі було результатом позиції британських регуляторів щодо цифрових активів.

«Ми прийшли до висновку, що нормативне середовище Великобританії щодо криптовалют є надто складним, щоб пропонувати цю послугу в даний час, тому це розумне рішення з нашого боку, прийняте з великою обережністю», — йдеться в заяві Paysafe. отримано від Bloomberg.

У відповідь на цю подію Binance припинила обробку депозитів і зняття коштів у GBP для нових користувачів 13 березня. Платформа планує призупинити такі транзакції для всіх клієнтів 22 травня, за словами представника Binance.

«Наша команда наполегливо працює над пошуком альтернативного рішення» для користувачів, які постраждали від останніх змін, сказав речник.

Paysafe стверджує, що частка Великобританії в її загальному бізнесі з Binance є «невеликою», і що вона продовжить співпрацювати з платформою в інших частинах Європи, а також у Латинській Америці.

Тим часом, оскільки триваючі потрясіння в банківському секторі, пов’язані з крахом Silicon Valley Bank (SVB), продовжують впливати на крипторинки, гібралтарський Xapo Bank оголосив, що надав своїм клієнтам можливість здійснювати платежі у фунтах стерлінгів. Цього тижня компанія також планує запустити послуги Tether (USDC).

«З сьогоднішнього дня ми також додали підтримку фунтів стерлінгів через мережу Faster Payments, тобто учасники зможуть здійснювати платежі безпосередньо на гаманці або банки Великобританії», — заявив Шеймус Рокка, генеральний директор Xapo Bank. надається до CoinDesk.

Що стосується послуг USDC, роздрібний банк прагне дозволити своїм клієнтам надсилати та отримувати стейблкоїни безпосередньо на свої банківські рахунки без будь-яких комісій, сказав генеральний директор.

Минулого тижня банк тимчасово призупинив депозити USDC.

«Ми раді повідомити, що тимчасове припинення депозитів USDC у Xapo Bank, розміщене в суботу, 11 березня 2023 року, тепер скасовано. Наші учасники можуть відновити надсилання USDC на свої рахунки, які миттєво конвертуються в 1 долар США за 1», – криптодружній банк твітнув 13 березня.

Запущений у 2021 році Xapo Bank каже, що його місія полягає в тому, щоб об’єднати «традиційний приватний банкінг із цифровими валютами майбутнього».