Джерело: Adobe

Крипто бегемот Binance запровадив нові фіатні альянси для здійснення операцій у євро. Біржа підтвердила, що ініціатива почалася, і користувачі вже перейшли на нові сервіси.

Нове партнерство обіцяє започаткувати різні фіатні послуги, включаючи депозити в євро (EUR) і зняття через відкриті банкінги, SEPA (Єдину платіжну зону в євро), купівлю/продаж криптовалют за допомогою банківських карток і фіатних балансів, а також спот-пари євро.

Цей крок відбувається через місяць після первинного банківського партнера Binance в євро Paysafe припинив співпрацю з фірмою.

За біржею Пост у четвер, користувачі вже почали переходити на нові сервіси. У повідомленні не уточнюється, хто є новими фіатними партнерами.

Binance наголосив на важливості конвертації фіатної валюти в криптовалюту і навпаки, що сприяло б поширенню цифрових активів у всьому світі.

«Не маючи простого способу купити або продати криптовалюту, користувачі, які новачки в цьому просторі, можуть вважати процес купівлі або продажу криптовалюти неінтуїтивним і лякаючим. Пропозиція фіатних послуг забезпечує істотну простоту використання для всіх учасників крипто-екосистеми».

У вересні кілька європейських користувачів зіткнулися з проблемами виведення фіатних коштів після припинення дії Paysafe-Binance. На це скаржилися користувачі вони не змогли вивести євро, отримані шляхом продажу своїх криптохолдингів.

«Наявність фіатних «on-ramps» і «off-ramps» є ключовим фактором для хорошого користувальницького досвіду та забезпечення доступу до екосистем Web3 як для нових користувачів, так і для тих, хто використовує криптовалюту», – написала компанія.

Ця новина надійшла через день після того, як керуючий директор французького підрозділу Binance подав у відставку, додавши до низки відомих від’їздів керівників. Binance також зіткнувся з серйозною невдачею в червні в Європі.

Як повідомляється, обмін стикалися з відмовами від фінансового регулятора Німеччини, BaFin, для отримання ліцензії на зберігання на території країни. Через місяць Binance відкликала заявку на отримання ліцензії від сторожового.