Ілюстрація 1790593 © Theodor38 | Dreamstime.com

У Atlas Air, яка в п’ятницю нарешті завершила злиття з групою інвесторів під керівництвом Apollo, негайно змінилося правління: залишилося лише два директори, генеральний директор Джон Дітріх і Вальтер Борст, а інші, включаючи трьох жінок, пішли.

До складу нової правління входить лише одна жінка, Бетсі Аткінс, яка, здається, є єдиним членом, не пов’язаним із новими власниками приватного капіталу авіакомпанії.

Один новий директор з Hill City Capital, двоє з Lehman і чотири з Apollo, двом з яких нещодавно довелося залишити раду директорів Sun Country, постачальника Amazon, через можливу конфлікт інтересів.

Atlas Air було названо серед корпоративних чемпіонів Жіночого форуму Нью-Йорка 2021 року на знак визнання її спроби досягти гендерного балансу в правлінні корпорації. У 2018 році акціонери висловлювали занепокоєння через відсутність різноманітності в залі засідань Atlas. Дошка тепер сильно біла та чоловіча.

До нових учасників увійшли Герберт «Чіп» Фрейзер, Вільям Ханенберг, Олександр Харман, Патрік Керні, Антуан Манфак, Джейсон Шейр і Девід Сігел.

Жодних інших змін в роботі не повідомлялося, але один інсайдер сказав, що співробітники деякий час перебували в розчаруванні.