Впровадження порядкової теорії породило новий тип NFT, вписаних безпосередньо в блокчейн біткойн, відкривши нову еру мережевих NFT біткойн.

Читайте далі, щоб дізнатися про те, що таке Ordinals, як вони дозволяють створювати Bitcoin NFT, і відкрийте для себе список із п’яти популярних колекцій Bitcoin Ordinals NFT, які варто переглянути.

Що таке Bitcoin Ordinals NFT?

Створений Bitcoin розробник Кейсі Родармор, Порядкова теорія це схема нумерації, яка дає кожному сатоші номер, що дозволяє відстежувати та передавати кожен sat. Ці номери називаються ординалами, і кожен ординал нумерується в тому порядку, в якому вони були видобуті.

Створення Ordinals дозволяє використовувати цифрові активи, такі як токени безпеки, стейблкойни або NFTякий додається до порядкового номера.

За допомогою процесу, який називається вписуванням, порядкові номери можуть бути вписані вмістом (наприклад, файлами зображень або відео) для створення мережевих крипто колекційних предметів, які Rodarmor називає цифровими артефактами. Ці цифрові артефакти тепер широко відомі як Bitcoin NFT.

Різниця між звичайними NFT, знайденими в Ethereum, та іншими ланцюжками рівня 1 із підтримкою смарт-контрактів полягає в тому, що цей новий тип Bitcoin NFT назавжди зберігається безпосередньо в блокчейні Bitcoin, тоді як традиційні NFT зберігаються в сторонній базі даних і колекціонерах. по суті мають лише право власності на посилання на цей файл у своєму крипто-гаманці.

Таким чином, Bitcoin Ordinal NFT набагато привабливіші для колекціонерів, які хочуть зберігати свої NFT протягом тривалого періоду часу, оскільки їм не доведеться турбуватися про зникнення своїх NFT.

5 популярних колекцій Bitcoin Ordinals NFT

Давайте подивимося на деякі з колекцій Bitcoin NFT, які стали фаворитами на початку ринку Ordinals NFT.

Bitcoin Shrooms

Bitcoin Shrooms очолює наш список як одна з перших створених колекцій Bitcoin Ordinals NFT. Першим грибом був Inscription 19, створений невідомою групою людей, що натякає на таємничість і анонімність блокчейну Bitcoin. Наразі лише 210 біткойн-грибів вписані в блокчейн біткойнів, які на їхньому сайті називаються «цифровими артефактами».

Колекція Shrooms ще не виставлена ​​на аукціон або продана її власниками, а на сторінці колекції в Twitter зазначено, що її сторінку в Discord закрито. З огляду на це, багато колекціонерів радіють, коли гриби нарешті надійдуть у продаж.

Порядкові панки

Другою колекцією Bitcoin Ordinals, яка набирає популярності, є Порядкові панки колекція, яка віддає належне відомій колекції NFT Crypto Punks. Ordinal Punks містить 100 різних «панк-символів», причому перший Ordinal Punk записаний як напис 642 у блокчейні біткойн.

Наразі колекція, створена анонімом, відомим як FlowStay, продається, при цьому найнижча ставка становить 3,7 BTC, а найвища – 50 BTC (хоча важко перевірити, чи ці ставки є законними). Наразі продажі ведуться на каналі колекції Discord і на спільному аркуші Google зі списком ставок!

Taproot Wizards Ordinals

Taproot Wizards — це намальована вручну колекція 2101 чарівника, створена розробником Уді Вертхаймером у співпраці з Luxor, однією з найбільших компаній з видобутку біткойнів. Ця колекція відома найбільшою транзакцією, коли-небудь обробленою в мережі Bitcoin, з першим написом, написом 652, що займає простір у 4 МБ.

Майстри Taproot наразі поширюються, і деякі з підписників колекції отримали своїх майстрів через твіт, що відповідає напису блоку 4 МБ. Більшість новин про проект і розповсюдження повідомляється через сторінки колекції у Twitter та Discord.

Порядкові Цикли

The Порядкові цикли проект — це колекція Bitcoin Inscription, мета якої — артефакти Bitcoin, які представляють філософію та етос Bitcoin і те, як мережа приносить зміни у світ.

Команда Ordinals, члени якої невідомі, створила два розділи проекту. Перший відомий як серія «Не Fiat». Він описує роль біткойна в роботі проти основних фіатних валют. Друга серія — це «Коріння незмінності», яка віддає данину поваги семи хешам, які суттєво вплинули на мережу Bitcoin. Третя збірка ще не вийшла.

Об’єкти в колекції продаються в групі проекту Discord, одна з найвищих ставок на даний момент становить 4,178 BTC. Однак Ordinal Loops жертвує частину своїх прибутків таким проектам, що базуються на біткойнах, як-от Інститут політики біткойнів, Фонд правового захисту Open Sats і 21st OpenDime Кейсі Родармора. Крім того, об’єкт № 4 не був проданий громадськості, а натомість колективно утримується групою з 21 людини в тому, що вони називають «SATDAO».

Порядкові петлі вважаються одним із перших написів, першим об’єктом якого є напис 452.

Bitcoin Rocks Ordinales

Bitcoin Rocks були створені Ordrocks і віддають належне знаменитій колекції «Ether Rocks», яка була однією з найплідніших колекцій NFT на Ethereum. У колекції зберігається один із найдавніших написів у блокчейні біткойн, першим каменем був напис 71. Відтоді Ordrocks написав 100 біткойн-років.

Незважаючи на відсутність веб-сайту, Bitcoin Rocks Ordinals мають активну групу Discord і обліковий запис у Twitter, який тримає людей в курсі колекції. Найвища ставка за Bitcoin Rock наразі становить 1000 BTC, хоча важко визначити, чи вона справжня.

Де зберігати ваші біткойн-ординали NFT?

Щоб зберігати ваші Bitcoin Ordinal NFT, наразі у вас є лише вибір між кількома біткойн-гаманцями, які забезпечують підтримку Ordinal.

Xverse здається, став найпопулярнішим біткойн-гаманцем для зберігання й керування біткойн-ординалами NFT. Гаманець також дозволяє вписати порядкові за допомогою розширення Chrome гаманця або мобільного додатка, що дозволяє будь-кому створювати біткойн-NFT просто та легко.

Гаманець Hiro, гаманець Sparrow та гаманець Ordinals також дозволяють зберігати ваші біткойн-ординали, і очікується, що більше гаманців підуть цьому прикладу, враховуючи швидке зростання популярності ординалів.

Хоча Bitcoin Ordinals наразі торгуються лише позабіржовим (OTC), кілька Торгові майданчики NFT вже працюють над підтримкою цих нових типів NFT. Гамманаприклад, уже дозволяє користувачам створювати порядкові NFT біткойн на основі зображень і тексту, а також дозволяє користувачам переглядати колекції порядкових номерів.

Що принесе майбутнє?

У міру збільшення кількості колекцій Bitcoin Ordinals NFT буде цікаво побачити, який вплив Ordinals матимуть на мережу Bitcoin і ширшу спільноту колекціонерів NFT.

У той час як деякі біткойнери стурбовані, що це може вплинути на місію біткойна – стати найкращим грошима, які ми коли-небудь мали, інші вважають, що той факт, що вони повертають задоволення до біткойна, буде чистим позитивним результатом для впровадження біткойна.