Джерело: Adobe/prima91

Отримуйте щоденний невеликий дайджест новин, пов’язаних із криптоактивами та блокчейном, – досліджуючи історії, які пролітають під радаром сучасних новин про криптовалюту.
__________

Інвестиційні новини

  • PayPal станом на 31 грудня утримував криптовалюти для своїх клієнтів на загальну суму 604 мільйони доларів, відповідно до нещодавньої подачі в США Комісія з цінних паперів і бірж (SEC). Майже 90% суми було збережено біткоін (BTC) і ефіріум (ETH): 291 мільйон доларів у BTC і 250 мільйонів доларів у ETH. Решта 63 мільйони доларів були утримані litecoin (LTC) і Bitcoin Cash (BCH).
  • Sesame Labsмаркетингова платформа Web3, оголосив його запуск і стартовий раунд на суму 4,5 млн доларів США Меценат і Венчурний капітал Wingза участю с Південний Парк Коммонс, Script Capital, DoubleJump, Форте, MoonFire, Samsung, Twin Ventures, а також ангели, зокрема Баладжі Срінівасан, Робін Чан, Раян Спун та інші. «Ми розробили маркетингову платформу web3 у співпраці з Багатокутник і провідні партнери з ігор web3, такі як Децентральні ігри, Етермон, Ліга королівствта інші”, – йдеться в повідомленні.

Новини метавсесвіту

  • Microsoft завершив проект, спрямований на заохочення використання метавсесвіт у промисловому середовищі через чотири місяці після його формування, відповідно The Information з посиланням на особу, яка безпосередньо обізнана з цим питанням. Приблизно 100 співробітників команди Industrial Metaverse Core були звільнені, сказав він.

Обмін новинами

  • Binance об’єднав zk-SNARKs у свою перевірку підтвердження резервів, щоб засвідчити, що кошти, які зберігаються на платформі, забезпечені 1:1 із збереженням конфіденційності конфіденційних даних користувачів. «Продовжуючи зусилля щодо забезпечення прозорості щодо коштів користувачів, Binance з радістю представляє zk-SNARKs, метод перевірки з нульовим знанням, який зберігає конфіденційність і забезпечує більшу безпеку конфіденційної інформації у своїй системі перевірки доказів резервів (PoR),» йдеться в повідомленні. сказав.

Новини блокчейну

  • Китай налаштовано на запуск Національний інноваційний центр технології блокчейнз Пекінська академія блокчейну та периферійних обчислень будучи відповідальним за це. Відповідно до для China Daily, центр створить дослідницьку мережу з місцевими університетами, аналітичними центрами та блокчейн-бізнесом для вивчення основних блокчейн технології з метою використання отриманих результатів для подальшої цифровізації Китаю та його блокчейн-індустрії.

Ігрові новини

  • Титани війнистратегічна торгова картка Web3 AAA гра (TCG), заснований на історичних подіях, оголосив про плани запуску на ImmutableXплатформа для створення та масштабування ігор Ethereum. Гра дозволить гравцям вибрати лідера серед багатьох історичних діячів, щоб отримати доступ до їхніх конкретних військових підрозділів, винаходів, тактик і пам’яток. Titans of War також планує запропонувати більше комбінацій у механіці побудови колод, більші розміри ігрового процесу та глибшу стратегію. Titans of War має на меті стати повноцінною конкурентоспроможною TCG, яка пропонує ліги зі ставок, турніри ставок і Paid Top Ladder, щоб повністю залучити геймерів до своєї сталої ігрової економіки «Master-to-Earn».

Новини кар’єри

  • Ребекка Реттіг, член криптодружнього банку Сільвергейтрада директорів, пішов у відставку в четвер, відповідно до нещодавньої подачі в США Комісія з цінних паперів і бірж (SEC). Там було сказано, що «Ms. Реттіг повідомила Компанію, що вона прийняла керівну посаду в іншій компанії та йде у відставку через свої нові зобов’язання. Відставка пані Реттіг не була результатом будь-яких суперечок чи розбіжностей […] Комітет Компанії з призначення та корпоративного управління розпочне пошук кваліфікованого кандидата на посаду директора для заміщення вакансій у Раді директорів».
  • Криптомайнер Блокчейн Argo заявив у четвер, що його засновник Пітер Уолл піде з посади головного виконавчого директора та тимчасового голови ради «використання інших можливостей», Reuters повідомили. Головний операційний директор Сейф Ель-Баклі був призначений тимчасовим генеральним директором, який вступає в силу негайно, тоді як Метью Шоу обійме посаду голови правління.

Новини майнінгу

  • Bitcoin майнер CleanSpark оголосив її прибутки за три місяці, що закінчилися 31 грудня 2022 року, заявивши, що вона видобула 1531 біткойн, що на 132% більше, ніж за той самий період попереднього року. Минулого місяця компанія досягла найвищого місячного виробництва за всю історію – майже 700 біткойнів, йдеться в повідомленні. Дохід за квартал склав 27,8 мільйона доларів США, що на 9,3 мільйона доларів США, або на 25%, менше порівняно з 37,1 мільйона доларів США за аналогічний період попереднього року. Чистий збиток склав 29 мільйонів доларів порівняно з чистим прибутком у 14,5 мільйона доларів за той же період минулого року.