Джерело: AdobeStock / Тобіас Архельгер

Отримуйте щоденний невеликий дайджест новин, пов’язаних із криптоактивами та блокчейном, – досліджуючи історії, які пролітають під радаром сучасних новин про криптовалюту.
__________

Юридичні новини

 • Німецький і НАС влади, підтрим Європол, Бельгія, Польщаі Швейцаріяліквідував міксер криптовалют ChipMixer за ймовірну причетність до діяльності з відмивання грошей, і вони вилучили BTC 1909,4. «Розслідування злочинної служби припускає, що платформа могла сприяти відмиванню 152 000 біткойнів (вартістю приблизно 2,73 мільярда євро за поточними оцінками) у криптоактивах», – заявив Європол. сказав. «Значна частина цього пов’язана з ринками дарквебу, групами програм-вимагачів, незаконним обігом товарів, закупівлею матеріалів сексуальної експлуатації дітей і вкрадених криптоактивів», – додали вони.

Новини блокчейну

 • Крипто податок програмне забезпечення Койнлі опублікував частину 1 свого звіту «Стан крипторинку за 2023 рік», у якому зазначено значну зміну — різке зростання холодного зберігання та використання ETH рівня 2, сказав прес-реліз. У звіті висвітлюється поведінка сотень тисяч глобальних криптоінвесторів після краху FTX, йдеться в повідомленні. Койнлі виявив, що:
 1. Рівень 2 Ethereum спостерігав значне зростання інтеграції на Koinly на 80% з вересня по грудень, з Багатокутник, Оптимізмі Арбітр ведення зграї;
 2. Ethereum залишається найпопулярнішим блокчейном для криптоінвесторів на Koinly;
 3. Лише в жовтні 2022 року протоколи рівня 1 (за винятком BTC і ETH) збільшили інтеграцію з Koinly на 53%, що свідчить про їх популярність серед криптоінвесторів і трейдерів;
 4. у листопаді централізовані криптовалютні біржі спостерігали зниження використання на 60%, відновившись до грудня, з Binance і KuCoin спостерігаючи найбільший приріст, у середньому 33% зростання за місяць;
 5. інвестори, які використовують функцію інтеграції Koinly, дедалі частіше додають до своїх облікових записів гаманці з холодним зберіганням і самоохороною, із такими гаманцями, як Трезор і Леджер збільшившись на 33% у порівнянні з попереднім місяцем.
 • Віртуальна машина Filecoin (FVM), середовище виконання для смарт-контрактів на Filecoin мережі, працює в мережі Filecoin. пер У прес-релізі, запуск FVM додає смарт-контракти та можливість програмування користувача до блокчейну Filecoin, дозволяючи розробникам писати та розгортати спеціальний код для роботи в блокчейні, а також підключати, доповнювати та впроваджувати інновації навколо будівельних блоків економіки Filecoin: Зберігання, пошук і обчислення даних з адресою вмісту в масштабі, додає він.

Новини платежів

 • Synalcomа французька Постачальник електронних платіжних рішень і послуг, об’єднаний із фінтехом для мобільних платежів Корі Для запуску Sylq, що дозволяє здійснювати крипто-транзакції (а також оплату карткою та банком) за одну дію, йдеться в прес-релізі. Це означає, що 20 000 старих продавців по всій Європі зможуть приєднатися до Web3 “натисненням кнопки”, – додано. Sylq постачатиме, персоналізуватиме, підтримуватиме та обслуговуватиме термінали Європа.
 • Wertпостачальник платіжних рішень, що забезпечує платіжні платежі в Web3, оголосив, що його NFT Інструмент перевірки було оновлено, щоб фактично схвалювати всі покупки NFT за допомогою фіатних форм оплати, таких як кредитні картки, йдеться в повідомленні. Оплата Wert NFT використовує інший код категорії продавця, щоб забезпечити вищий рівень схвалення. «З коефіцієнтом схвалення 95% для платіжних платежів, таких як кредитні картки, більше клієнтів тепер можуть купувати будь-який NFT без відхилення платежів», — заявила команда.

Новини майнінгу

 • Luxor Technologiesа Bitcoin компанія з програмного забезпечення та послуг для майнінгу звільнений LuxOSан Antminer Мікропрограмне забезпечення, розроблене та розроблене з нуля в Північній Америці, йдеться в повідомленні. Прошивка дозволяє биткойн гірники щоб налаштувати продуктивність чіпів ASIC у своїх установках для майнінгу біткойнів для оптимізації хешрейту та енергоефективності. LuxOS тепер доступна для біткойн-майнерів серії Antminer S19 і S9. Команда додала, що майнери, які використовують LuxOS, отримають знижку за використання пулу для майнінгу біткойнів Luxor.

Інвестиційні новини

 • Майнінгова компанія Bitcoin TeraWulf сказав що на даний момент утримує приблизно 250 000 доларів готівкою Банк підпису, що є лімітом, застрахованим FDIC, із залишком банківських депозитів компанії в інших фінансових установах. Він сказав, що не має готівки та не веде жодних рахунків Банк Кремнієвої Долини або Сільвергейт Капіталі «вважає свою схильність до будь-яких проблем з ліквідністю в Signature Bank несуттєвою».
 • Мережа вузлів блокчейну RockX оголосив про запуск Основна породасумісний із AML та KYC інституційного рівня Ethereum (ETH) платформа для ліквідних ставок. Це некастодіальне, мережеве та незалежне рішення для ліквідних ставок, йдеться в оголошенні, яке дозволяє установам брати участь у великомасштабних ліквідних ставках із вбудованими процесами KYC/AML для перевірки всіх клієнтів, які хочуть робити ставки більше, ніж ETH 32, але надаючи роздрібним стейкерам гнучкість для збереження анонімності. Амбер Групкеруючий цифровими активами та провідний інвестор RockX, стане одним із перших інституційних клієнтів платформи, додали в ньому.

Обмін новинами

 • Bitfinex Похідні сказав, що в ньому перераховані безстрокові контракти на популярні світові товарні індекси – UK Crude Oil (UKOIL), Palladium (XPD) і Platinum (XPT). Нові контракти почали діяти сьогодні та пропонуватимуть користувачам до 100-кратного кредитного плеча прив’язка (USDT)– йдеться в прес-релізі.

Новини NFT

 • Аукціонний дім СотбісЄвропейська блокчейн-конференція Паризький тиждень блокчейнуі метавсесвіт платформа RLTY беруться за руки, щоб представити перший незамінний токен (NFT) аукціон у метавсесвіті наступного тижня. Паризький тиждень блокчейну одночасно проведе свою провідну подію Web3 у настроюваному метавсесвіті RLTY World, а на живому аукціоні NFT буде представлено 66 творів мистецтва від Beeple, Julien Rivoire, Brinkman та багатьох інших, йдеться в прес-релізі.

Новини кар’єри

 • Фонд ТОНнекомерційна асоціація, яка працює на розвиток Відкрита мережа (ТОННА), повідомив, що Ентоні Циварєв призначений директором із зв’язків із розробниками. Згідно з повідомленням, Циварев, який раніше обіймав посаду старшого партнера в Лабораторії першого етапу, розробник венчурної екосистеми TON, очолить розвиток екосистеми TON у децентралізованих програмах, гаманцях, іграх і соціальних мережах. Він контролюватиме внутрішні та зовнішні відносини з розробниками в спільноті TON, гранти, спільноти розробників і діяльність розробників.