Фото: © VanderWolfImages | Dreamstime.com

Власники барж у Північній Європі відмовляються від контейнерів і переходять на рідини для транспортування, оскільки різке зниження ставок, що мучить глибоководне морське судноплавство, починає впливати на них.

Розповіли внутрішні оператори та власники барж Loadstar Рух повних коробок в Антверпені та Роттердамі деякий час був низьким, а порожні та перепозиціонування були єдиним реальним попитом у цьому секторі.

«Ми почали спостерігати, як багато власників барж переходять від обслуговування сухих, навалочних і контейнерних послуг до обслуговування ринку рідин, на який спостерігається високий попит, і, у процесі, продають свої баржі для будівництва великих танкерних барж».

Щоденні фрахтові ставки фрахту для сухих і контейнерних барж становлять близько 2800-3200 євро, що різко контрастує з 8000-9000 євро, які пропонуються для перевезення рідин.

І, незважаючи на зниження попиту, затори все ще тривають близько 24 годин як в Антверпені, так і в Роттердамі, згідно з оператором контейнерних барж Contargo, який вчора оголосив про серію надбавок за низький рівень води (LWS), звинувачуючи зниження рівня опадів, що витікає з водоміру Кауб. нижче 81 см.

Клієнтам було сказано: «Через зменшення вантажу, який можуть перевозити баржі, доводиться зафрахтувати додатковий тоннаж. Ми повинні зазначити, що для рівнів колії 80 см або нижче в Каубі ми більше не зобов’язані транспортувати.

«Тим не менш, ми зробимо все можливе, щоб транспортувати ваші контейнери. Як тільки з’являться ознаки покращення рівня води, ми вас негайно повідомимо».

Він застосовує додаткові збори в розмірі 215 євро і 275 євро за теу і фей за води від 80 см до 71 см, збільшуючись до 300 і 375 євро за 70-61 см, 415 і 550 євро за 60-51 см і 635 і 825 євро для 50-41 см.

На момент написання статті показник Кауба становив 76 см, знизившись на 8 см за останні 24 години.