Джерело: Murrstock/Adobe

Банки в Японії розпочинають випробування для випуску повністю сумісних стейблкоїнів на надшвидкісному, але значною мірою централізованому блокчейні, відомому як Japan Open Chain.

Банківські випробування стануть першим експериментом зі стейблкойнами в Японії, який повністю відповідає місцевим законам, а прес-реліз було надіслано в четвер.

На даний момент у випробуванні беруть участь три японські банки Minna no Bank, Tokyo Kiraboshi Financial Group і Shikoku Bank, причому кожен банк планує випустити власний стейблкойн.

Підтвердження повноважень

Блокчейн, який використовуватимуть банки – Japan Open Chain – розроблений місцевою фірмою GU Technologies. Повідомляється, що ланцюжок може обробляти 1000 транзакцій на секунду та використовує консенсусний алгоритм під назвою Proof of Authority (PoA) замість більш відомого Proof-of-Work (PoW) або Proof-of-Stake (PoS).

Проте, як це часто буває, більша швидкість транзакцій відбувається за рахунок децентралізації.

Відповідно до веб-сайту Japan Open Chain є лише шість мережевих валідаторів у порівнянні з десятками тисяч операторів вузлів, наприклад, у мережі Bitcoin. Згодом Japan Open Chain прагне збільшити кількість валідаторів до 21 компанії, йдеться на її веб-сайті.

Ілюстрація підтвердження повноважень. Джерело: Japan Open Chain

Повністю сумісний з Ethereum

Japan Open Chain повністю сумісний з Ethereum, який має найбільшу в світі екосистему для децентралізованих додатків, пояснюється в прес-релізі.

Він додав, що це також робить ланцюжок сумісним з популярним гаманцем Ethereum МетаМаскащо робить його легко доступним для великої кількості звичайних користувачів криптовалюти.

Випуск стейблкойнів на Japan Open Chain стане «чудовою можливістю для бізнесу» для японських фінансових установ, що потенційно дозволить їм обробляти транзакції, здійснені по всьому світу, йдеться в прес-релізі.